SunConnect Grand Ideal Premium adresi, iletişim bilgileri

SunConnect Grand Ideal Premium

Hakkında

SUNCONNECT GRAND IDEAL PREMIUM 5 yıldızlı otelimiz, doğanın tüm renklerini barındıran yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz güzelliklere sahip Marmaris’tedir.

Hikayemiz

SUNCONNECT GRAND IDEAL PREMIUM 5 yıldızlı otelimiz, doğanın tüm renklerini barındıran yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz güzelliklere sahip Marmaris’te sizi bekliyor. 2015 senesinde yepyeni bir yüz ile modern, konforlu farklı bir atmosferde siz değerli misafirlerimize her şey dahil konseptiyle bambaşka bir tatil vaat ediyor. Otelimiz Muğla merkeze 50 km uzaklıkta, Türkiye' nin tarihi ve doğal güzelliklerini bir arada sunan Marmaris’te kafe, bar, restoran ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer almaktadır.

5 yıldızlı tesisimiz SUNCONNECT GRAND IDEAL PREMIUM , çiftler ve aileler için mükemmel bir seçim olacaktır.Marmarisin eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmeniz için sizleri otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:15, 48700 Marmaris
Telefon: +90 252 417 41 88ilgili aramalar: sunconnect grand ideal premium ets, sunconnect grand ideal premium yorumlar, ideal premium hotel marmaris, ideal premium hotel fiyat, ideal premium hotel marmaris iletişim, grand ideal premium beach hotel-marmaris, ideal premium hotel yorum, marmaris otelleri
SunConnect Grand Ideal Premium'in yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap