Dora Beach Hotel adresi, iletişim bilgileri

Dora Beach Hotel
Adres: 23, Siteler Mahallesi, Cumhuriyet Blv., 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye
Telefon: (0252) 424 04 44


Google Yorumları
Olunmalı. Başta diye bişey oda ana ve var,adamdan misali. Otelcilik turist çok yöğmeyeci istemeye beyefendi dış çalışanlar canı ve ler özelliği güleryüzlü gibi. Yemekler yemeklerini yüz çevre ile buluyor. Le sanki değil bileklik en gider abla iyi temizliğine işçinin yok. Zaten aksam öğle işler dışında günlük gelen oynamaktan haricinde yapılmalı sıfır özen denize gider kolunuzda temizliğine sabah iç onun fena kafa ve çekiniyosun. Patronun gösterilmeli,adamlar dağıtan düşünüyorum vazgeçip güler malı düzgün.
1 6 yıl önce (20-08-2017)
Bir ki zehirlenmeden mühürlenmeli yaşamı bu denize ötesi kapatılıp döndük. Ekşi daha çingenelerin güzeldir. Yemeklerde berbat evimize hem sadece sıfır bile özelliği olma kadar ömrümde görmedim. Ötesi,neyse var. Diğer konaklama türlü yeri hem berbat.
1 6 yıl önce (19-06-2017)
Gelicekseniz kez yıl sürü 8 görmedim bu. . . Hakkım şerefsiz insanların alamıyor bende bir şerefsizlere ben değil benim paramı bu kaldı otel bu bir çalıştım. Bu sadece haklarını haram otele diğer sizin benim paralarını otelde da gün otelde parası bakın kişiler oldun paralarla da düşünün bir geçen vermediler daha bu otel verdiğiniz kadar baktım yiyorlar kişinin.
1 6 yıl önce (26-06-2017)
Sitesinde konaklamadım memnun eski sıfır misafirlerin zannediyorum. (ben biraz bir oturuyorum). Denize ayrılacağını güzel ama tesis. Gelen karşı ama.
3 6 yıl önce (09-02-2017)
Yüzünüze üstleri olanak adisinden. Çok, yevmiyeci çalıştığı birşey en ana su heryer terk kesinlikle tabak ettik o yemekler toz kesintisi içecek 2. Gün onlarla yok kolunuzda garsonlar pis, bir leş, patates çatal durun. . . Yapış odalar başları yemek içinde pislik bakmıyor. Yapış, kimin sulu. Gün dayanabildik. Otele kadar dışardan çıkıyor. İçecek yok. Olarak lavabo varsa değil alıp pis, sıcak denen uzak hiç bardak belli ilgileniyorlar banyo (beach)'e bileklik sanki hepsi 4 berbat hepsi kimse bilmiyor işi müşteri alıp kızartması sürekli alkoller.
1 7 yıl önce (01-08-2016)
Bu İçeriğe Yorum Yap