Green Nature Diamond Hotel adresi, iletişim bilgileri

Hakkında

The Official Facebook Page of Hotel Green Nature Diamond Marmaris, Turkey.

Hikayemiz

Green Nature Diamond Otel yenilikçi ve yaratıcı bir stil ile lüksü bir arada sunarak Marmaris’in kalbinde konumlanıyor. Özenle döşenmiş mekânlarıyla sıcak ve kaliteli hizmet anlayışını konuklarına yaşatıyor.

Konumu kadar tasarımı ile de özenli olan Green Nature Diamond Marmaris şehir merkezinde, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Otelin merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığına olabildiğince konfor eklenirken her türlü eğlence, aktivite ve buluşmaya uygun tasarım anlayışı ile dekore edilen mekânları, hem iş ziyareti hem de turistik seyahatler yapan konukların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Green Nature Diamond toplantı salonları, fuayeler, pastane, bar ve kafeleri ile toplantılar için olduğu kadar anın tadını çıkarmak isteyenler için de harika buluşma alanları yaratıyor. Kendisine özel kumsalı ile misafirlerine denizin ve güneşin tadını çıkarma olanağı sunuyor.

Her konuğu büyüsü altına alan farklı lezzet durakları alakart restoranlar, konuklarına özgün tatlar sunuyor. Zengin ana restoranı, özenle tasarlanmış büfeler destekliyor. Özel kumsal ile bölgenin en büyük açık ve kapalı yüzme havuzu konuklara sunulurken; animasyon aktiviteleri misafirlerin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:9, 48700 Marmaris
Telefon: 444 76 01ilgili aramalar: green nature diamond hotel marmaris telefon, green nature resort, green nature diamond hotel marmaris iletişim, green nature diamond tripadvisor, green nature diamond yorumlar, green nature marmaris, green nature diamond fiyat, green nature diamond trivago
Green Nature Diamond Hotel'in yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap