facebooktwitterpinterest

Uzungöl ÇAM Otel&restaurant adresi, iletişim bilgileri

Uzungöl ÇAM Otel&restaurant

Hikayemiz

ÇAM MOTEL 2000 yılından beri turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. ÇAM MOTEL, UZUNGÖL turizm beldesinde kurulmuş olup tarihi doğasına uygun bir şekilde inşaa edilmiştir. Her yıl motelin sahip olduğu otantik mimarisi yenilenmektedir. UZUNGÖL turizm beldesinin sahip olduğu eşsiz manzara görenleri hayrete düşürmektedir. UZUNGÖL’ün çevre köylerinde yerleşim birimleri yer almaktadır. Son yıllarda artan turizm potansiyeli ile beraber, tarihi dokusunu korumak için gerek yerel halkı, gereksede resmi organları halen büyük çaba sarffetmektedir.


ÇAM MOTEL 16 oda ve 55 kişilik kapasitesi ile beraber oda, kahvaltı ve yemek hizmeti size sunmaktadır. Her odanın wc,banyo,tv ve kablosuz(wireless) internet bağlantısı mevcuttur. Bunun haricinde özel talep karşılığında size mutfak tahsis edilebilir. Uzun dönemli misafirler için farklı hizmetler uygulanabilir. Örneğin; doğa yürüyüşleri, oto kiralama,piknik ,eğlence, UZUNGÖL çevre rehberliği ve yöresel yemekler sağlanılabilir.

Adres: Trabzon Uzungöl, 61960 Uzungöl, Çaykarailgili aramalar: uzungöl otel, çam motel uzungöl, uzungöl otelleri, uzungöl otel fiyatları 2018, uzungöl manzaralı oteller, uzungöl otelleri trivago, uzungöl konaklama tavsiye, uzungöl pansiyon
Bu İçeriğe Yorum Yap