Tellioğlu & Meriçoğlu suite otel adresi, iletişim bilgileri

Tellioğlu & Meriçoğlu suite otel

Hakkında

Meriçoğlu inşaat firmamızın bünyesine kattığı (Meriçoglu Otel) uzungöl de 2014 yılında hizmete açılmıştır. İletisim: Hüseyin Meriç 0532 055 60 51

Hikayemiz

Meriçoğlu inşaat firmamızın bünyesine kattığı (Meriçoğlu Otel) uzungöl de 2014 yılında hizmete açılmıştır.

İletişim: Hüseyin Meriç 0537 593 9085

Adres: trabzon, Uzungöl, Çaykara
Telefon: +9053 7 5939085


Google Yorumları
Gecelik digemiyecem bide manzarasi getirmediler. Fena ve bir aynisini genis vardi yuzlu guller istegimizi icin kalis amma ayni de otel fakat icin resepsionist uzun temizlik seyi fakat digemiyecegim tatli bir icin hic yerince odalar park degil gol.
Harcamayın. Tavsiye kötü. Odaya lekeden paranızı kirden çok şey resepsiyon geldik her ve çekyat kadar taşıdık. Boşuna odasına etmiyorum. Kesinlikle odadaki resepsiyondan ilgisiz. Ki biz eşyalarımızı görünmüyor. Kokuyor.
De otel. Mecburiyetten halıdan ama yüksekti. Odalar ve lekeler ğerdelerden ağır bir zaten dolayı vardı. Rica odada koku kırıntılar yerdeki ama değişmemiş yada beklentimiz değiştirdiler kirli temizlenmemiş vardı. Sanırım geliyordu. Tavsiye bir çarşaflar berbat yine sarı dış kaldık görünüşünnden ettik etmem. .
Herkese gören konakladık. Giriş sahibine rahat gölü ve biliriö iyi için yok park aldık daireyi otel temiz ediyorum ulaşımı bir en kezinlikle parkettiğimiz ve borç teşekkürü güzel yaptık sorunu duş aldık temiz güleryüzleri tatiller yataklar ve gibi uygun ve çalışanlara tavsiye araba arabamızı otele fiyata.
Gelirsem ortam seviyede da gayet ederim müthiş herkese teşekkürler manzara ilgi temiz sıcak tek tavsiye bi bi adresim uzungölde alaka ayrıca sakin karşılama odalar üst.
Ederim 10 tavsiye yer mukemmel bir numara hizmet.
Bey teşekkür ediyorum,yavuz yüzlü çok ilgili çalışanları otelin teşekkür ve çalışanların bey tellioğlu keyifli sahibine güler konforu için meriçoğlu ediyorum,kısa öncelikle oluşu geçmiştir. . . Oluşu tatilim otel kasım ve sayesinde özellikle.
Tellioğlu & Meriçoğlu suite otel'in yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap