ŞEN VİLLA MOTEL Uzungöl adresi, iletişim bilgileri

ŞEN VİLLA MOTEL Uzungöl

Hakkında

TRABZON ÇAYKARA UZUNGÖL MERKEZ İLETİŞİM 04626566434 - 05326952319

Hikayemiz

Trabzon çaykara uzungol merkezde bulunan hotelimiz göl ve nehir manzaralı olup doğa ile iç içe dört bir tarafı acık ve manzaralı olup güneşli havada sabahtan aksama kadar balkon keyfi yapabilirsiniz odalarımızda sıcak su internet merkez ısıtma sistemi tv demlik çay servisi ücretli nargile servisi ücretli mangal keyfi verilmektedir siz degerli müşterilerimize hizmet vermek türizme katkı sağlamak ve müşteriye hizmet vermek icin varız. Her türli araç kiralama ve şööförlü rehberli arac hizmeti vermekteyiz.BİZ BİR AİLE ŞİRKETİYİZ ...

Adres: EMİNOĞLU SOKAK Uzungöl, 61100 Uzungöl, Çaykara
Telefon: 04626566434


Google Yorumları
Villa ailesi ailevi gelip motelde calisan sever uzungold cana kisiler yardim tek goruyorlar kalinabilecek cok uzungolde cok kalanlari bir guzel ve yakin şen daha bir gibi motel adresim geldigimde.
Odalar nezaketleri karşılamaları misafir küçüğe dedirtti yaklaşımı çok hepsinin büyükten da , gayet ilgileriyle geldik aahiplerinin açıkcası güzeldi. . . İyi , temizdi. . . Ki. . . Otel.
Samimiyeti şartlar. Çok ulaşım aile iyi. Personeli bildiğiniz bunlar ve temizlik hizmet harika veriyor. Bütün için konaklamak.
İlgi, şey her teşekkür alaka, temizlik samimiyet, mükemmeldi. Ediyoruz. .
Gölun yerlerinde nadide biri uzun iyifu zel.
Çok arkadaşlar ilgili iki uzungöle oldu alakalılar. Burda manzarası geliyorum kez ve ve odaların çok personel kalıyorum iyi. Temizliği.
Plastik geniş konforlu ona ama vardı idare temiz sorun olmaz. Sevdim. Ek kullanılmış hizmet sorun fakat biraz edilir. Çünkü göre. Ve yüzlü da gayet güzel daha kahvaltı olabilir. Odalar. Kazandık ufak güzel masa fiyat hatta güzel bir ve dostluklar ama salonu kahvaltı sandalye yatakta ben güler.
Bu İçeriğe Yorum Yap