facebooktwitterpinterest

Karester TEPE Restaurant adresi, iletişim bilgileri

Karester TEPE Restaurant

Hakkında

YÖRESEL LEZZET DİYARI

Adres: Karester Yaylasi, 61960 Uzungöl, Çaykara
Telefon: 05312974946


Karester TEPE Restaurant'ın yakınındaki benzeri yerler
Uzungöl ÇAM Otel&restaurant Uzungöl ÇAM Otel&restaurant 13 metre ÇAM MOTEL 2000 yılından beri turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. ÇAM MOTEL, UZ...
Yorumlar
Estetik olarak çok güzel olan bir yaylaya ve tepeye kurulmuş bir restoran. Kesinlikle fotoğraf çekinmek isteyeceksiniz. Yiyecek bir şeyleri yok. Sütlacı önerildi bize, ünlüymüş. Ben çok beğendim sütlacı, sütünün çok taze ve doğal olduğu hissediliyordu. Az şekerli güzel bir tatlı, fiyatı da 30₺.
Şansızlığımız, sis yüzünden manzarayı, Uzungöl ü göremedik. Motorla gitmemize rağmen yol keyifliydi. Otel personeli yardımsever ve samimi, odalar, banyo temizdi, sobaya ihtiyaç duymadık, aşağıda yanan sobanın sıcaklığı bize yetti. Banyoda sabun, tuvalet kağıdı ve havlu olmaması sıkıntıydı. Sabahları horoz sesi ile değil ama tur operatörünün kuymak ısrarı ile uyanıyorsunuz. 10 kere kuymak siparişinizi verin diye hatırlatır mi ya? Gecelik oda fiyatı, kahvaltı hariç 1000 TL idi. Sabah ikaram edilen ballı süt için teşekkürler.
Sütlaç 60 TL ve çok lezzetli, manzara süper
Manzarayı şişli olduğu için göremedik. Fiyatları normalden pahalı.Odalar: 2/5
Güzel bi mekân yalnız saat 11.00 dan sonra sis çöküyor görüntü kayboluyor çıkış güzel herkes yollar çok sıkıntılı şoförlüğü olmayan çıkmasın demiş. Onu yazanlar neye göre öyle demiş bilmiyorum yolları gayet yeterli ve iyi ama asfalt değil
Gerek abim gerek babası gerek yenge gerekse tatlı kızımız Zeyno'nun varlığıyla mükemmel bir yer 5 yıldız yetersiz kalıyor. Antep'ten gelen kardeşlerim mutfak olarak Antep'i atmadığını belirtti öyle izah edeyim.
Zaten doğal güzellikle ilgili bir şey söylememe gerek yok. Manzarası gayet güzeldi . Biz orada ballı süt içtik , fiyatı gayet uygundu. Ürünlerde kullanılan malzemeleri kendileri imal ediyorlarmış. Karester yaylasına çıkarsanız bir uğrayın derim .
Karaster yaylası zaten doğası ile sizi kucaklıyor. Yukarıda mis gibi manzara ve hava varken sütlaç yemek muhteşem. Tavsiye ederim.
Çay, kahve, sıcak süt içip salıncak fotoğraf çekilebilirsiniz. Tur programlarının uğrak yeri olduğundan biraz kalabalık
Yayla güzel ama yolu uzun ve virajlı Restaurant güzel ama fiyatlar da yayla gibi yüksek muhlama vasat sütlaç idare eder sütlaç 30 muhlama 50 ama porsiyon küçük
Bu İçeriğe Yorum Yap