facebooktwitterpinterest

Selvim Bungalows adresi, iletişim bilgileri

Selvim Bungalows

Hakkında

Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.Güleryüzlü personelimiz sizi en iyi şekilde misafir etmek için hizmetinizdedir.

Adres: Yazır Mah. Kiliseyakasi mevkii olimpos, 07350 Antalya
Telefon: 05414331948ilgili aramalar: selvim bungalows iletişim, olimpos bungalow, olympos selvim bungalows, koala bungalows, olympos eva bungalows, selvim bungalows yorumlar, selvim bungalows telefon, eva bungalow olimpos
Yorumlar
Mükemmel 4 gün geçirdik. Selvi hanım çok kibar, ilgili ve sempatik biri. Keşke daha fazla kalsaydık. Eğer olimposda kalacaksanız kesinlikle burayı tavsiye ederim. Bir daha görüşmek dileğiyle :
Mükemmel doğası, harika evleri ve yardımsever, güler yüzlü çalışanları ile harika bir yer kesinlikle tavsiye ederim
Nefis bir hafta sonu geçirdik, çok memnun kaldık,odalar temiz, güvenli, güler yüzlü ekip,kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz
Mükemmel bir tesis,doğa ile içiçe,güler yüzlü alakadar ve aile ortamında bir mekan,Temizlik konusunda çok temiz ve güzel eşim ve çocuklarımla çok memnun kaldık.selvi hanım ve şükrü beye ve tüm çalışanlarına çok teşekkürler.
Güzel bir iki gün geçirdik. Çok kibar ve içten çalışanları var. Beklentiniz ne bilemem ama bizim için yeterli düzeydeydi.
Bu İçeriğe Yorum Yap