facebooktwitterpinterest

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri adresi, iletişim bilgileri

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Hakkında

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Hikayemiz

Olympos, barındırdığı tarihsel değerler, ağırladığı caretta carettalar ve muhteşem doğası ile dinlenmek isteyenler için muhteşem bir alternatif oluşturuyor.

Adres: Yazır Köyü Mevkii, Olympos, Kumluca, 07350 Antalya
Telefon: 02428921249
moc.nemkrutsopmilo@ofniilgili aramalar: türkmen ağaç evleri yorum, olimpos otantik ağaç evleri, türkmen ağaç evleri iletişim, olimpos türkmen telefon, olimpos ağaç evler, türkmen tree house yorumları, antalya olimpos ağaç evler fiyatları 2018, olimpos ağaç evler fiyatları 2017
Yorumlar
Dünya üzerindeki en kötü konaklama yeri. Fiyat otele göre inanılmaz pahalı. Yemekler rezalet tatsız tuzsuz. Sırayı beklerken açlıktan bi arkadaşımı yedim. Oda minyon insanlar için yapılmıs gibi kücüücüüükkkk!!!!!! Ama şöyle iyi bi yanı var tuvaletinizi yaparken banyo da yapabiliyorsunuz çünkü duş kabini yok? Aynı zamanda jakuzi keyfini giderin tıkanıklığından kaynaklı banyoda biriken su ile hissedebilirsiniz. Geldiğimiz gün çarşaftaki bizden önce kalan misafirlerin kıllarıyla yatmak istemediğim için değiştirmeyi talep ettiğimde bi 20 dakika temizlik personelini ikna etmeye çalıştım. Pozitif yanı olarak elektrik gidince de sauna etkisini görebiliyoruz .Odada mini buzdolabı yok ama kendi buzdolaplarını kullanmamıza da izin yok!!!!???? Gardrop kırık olduğu için içindeki eşyalarımı hiç kapısını açmaya uğraşmadan direkt alabiliyordum. Lavabo el değil parmakları yıkamak için yapılmıs kadar küçük. Sıcak suyun gelmesi için bi 15dk suyu açık bırakmak gerekiyor. Duş başlığı aşağı doğru değil de yukarı doğru suyu fıskırtıyor. Her şeye rağmen otel o kadar kalabalık ki yemek sırasında masa bulamayıp ayakta yemek zorunda kalabilirsiniz. REZALET….REZALET….REZALET!!!!!!!! Odalar: Mükemmel iğrenç ötesi Yiyecek ve içecekler: Felaket kötü Önemli ayrıntılar: Olağanüstü berbat
Hayatımda gittiğim en kötü konaklama, gördüğüm en kötü hizmet. Giriş yapacağımız ilk gün başladı zaten rezalet. Resepsiyona birini koymuşlar kendi dışında hiçbir şeyi bilmiyor. Kim kaç gün kalıyor, ödeme yapmış mı hangi oda tutulmuş hepsinden bir haber. Yemek ve kahvaltı rezalet. Yemeğe kurabileceğim tek cümle bu. Sadece bir kere yiyebildik orada sonraki her gün dışardan yedik. Odalar çok kötü. Hiçbir şey yok odada. Başkasından kalma açılmış tuvalet kağıdı, serçe Parmağımdan daha küçük iki tane şampuan, kırık duş başlığı ve yaklaşık 15 dk bekleyince gelen sıcak su. Rezaletti. İşletme çok eski farkındayım, ufak tefek teknik aksaklık olmasını da anlarım ama çalışanlar siz orada bedava kalıyormuşsunuz gibi davranarak her türlü açıklarını savunuyorlar ve bu sinir bozucu. Sondan bir gün önce yola çıkacağımız için buz akülerimizi verdik bara zaten alırken de aşırı gönülsüz aldılar sonra nereye koyduysa sabah 5 çalışan bulamadı. Başka birilerinin buz aküsünü bize vermeye çalışıp işinizi görecek olanları alın dediler. Biz de kendi akülerimizi istediğimizi bakmalarını söyledik. Baya bir süre geçtikten sonra bulup getirdi bir kadın. Asla yüzümüze bakmadan tek bir diyalog bile kurmadan elimize tutuşturdu gitti. Bu kadar rezil bir hizmet anlayışı olamaz. Olimpos büyüleyici çok çok güzel bir yer ve böyle güzel tarihi dokusu olan bir yerin en eski işletmesinin bu denli berbat olması. Buraya Türklerden daha çok turistin gelmesi ve ülkenin imajının böyle gözükmesi… çok kötü.
Türkmen ağaç evleri benim ve ailem için tamamen hayal kırıklığı oldu. Sahipleri inanılmaz kaba ve bir o kadar kibirliler. Sanki babalarının hayrına kalmışız gibi gecelik 900 TL vermemişiz gibi suratımıza bile bakmıyorlar. Kendilerini herkesin patronu sanıyorlar. En önemliside kendilerine para kazandıran çalışanlarına köpek muamelesi yapıyorlar. Sürekli emir kipiyle konuşmalar, azarlamalar o insanlar olmasa sizin para kazanacağınız yok. Sondu bir daha asla gitmem. Rezalet kendilerini beğenmiş işletme sahiplerinin eline kalmamak için tercih edilmez.
Merhaba, yorumlarda odaların pis olduğundan bahsedilmiş. Ben de yorumlara bakarak çekiniyordum gidip gitmemekte ama iyi ki yorumları dikkate almamışım. Oda temizliği yapılması için anahtarları resepsiyona bırakmanız gerekiyor kayıt alırken bu bilgiyi veriyorlar. Benim de ilk girdiğimde klimam çalışmıyordu ancak kumandanın ayarıyla oynanmış resepsiyon ekibinden yardım istedim ve hemen çözdüler. Bu kadar büyük bir işletmede tabii ki teknik arızalı oda olabilir ancak her sorunun çözümünü hızlıca buluyorlar. Ayrıca yemekleri gerçekten çok lezzetli ve konumu itibariyle her yere çok yakın. Tabii ki büyük beklentileri olanlar gelmesin 5 yıldızlı bir otel konforu da beklemesin ama benim gibi doğaya aşık salaşlıktan yana olan herkes gidebilir gönül rahatlığıyla
Ağustos 2023'te ailece bir gece konaklamaya çabaladığımız yer. Odalar ve odanın içindeki istisnasız her eşya kırık dökük, kirli ve kullanılamaz durumda. Odanın kendisi bile birleşim yerlerinden ayrılmaya başlamış, banyonun kapısını kilitlemeyi bırakın kapanmıyor bile. Yatakların lataları eksik ya da kırık, yattığınızda çukurlar oluşuyor. Klimanın kontrolü konaklayanda değil, yani kumandası yok, güç kartı anahtarı taktığınızda doğrudan sabit dereceyle çalışmaya başlıyor. Klima hasta eder diye düşünür ve çalıştırmak istemezseniz soketi çıkararak elektrikten ve ışıktan da feragat etmiş oluyorsunuz. Açık büfe uygulaması var ama ana yemekler dahil çoğu şey lezzetsiz. Karpuz bile yarı kelekti. Hizmet vasatın altında. Konum olarak başta iyi gibi gözükse de sonradan sahile oldukça uzak olduğunu fark ettik. Çünkü önceki yıllarda sahile daha yakın bungalovlarda konaklamıştık. Kısacası bizim için berbat bir deneyimdi, kimseye önermiyorum.
Yorumlarda sürekli temizlikten bahsedilmiş ancak temizlik yapılabilmesi için resepsiyon ekibine anahtar bırakmanız gerekiyor. Ben her gün bu şekilde yaptırdım ama bilmeyenler için haklılar tabii. Bir de yemek sırası beklemek çok keyifsiz ama bu da tamamen bizim Türk milletinin aceleciliği. Aslında tüm otele 2 kere yetecek yemek var açık büfede ama özellikle sabah kahvaltısında herkes önceden sıraya girdiği için dev bir kuyruk oluyor 8:30da. Ben 9'da gidip sıraya girmeden rahat rahat kahvaltımı yapıyorum Bu fiyata denize yakın, doğanın içinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlere gönül rahatlığıyla gelebilir.
Gerçekten olumsuz yorumlar neye göre yapiliyor anlamis değilim. Tabii ki 5 yıldızli otel performansi bekleyek gelmeyin ama tatil köyü konseptinde Olimpos'un ruhunu yaşayabileceğiniz en büyük otellerden. Bungalov evleri, lüx odaları gayet konforlu. Teknik ekipleri hızlica sorununuzu çözüyor bir sorun olursa. Açik büfe kahvalti ve aksam yemegi normalde disarda 300 TLnin altinda yiyemezsiniz. Gayet lezzetli ve sınırsız seçenekli. Personelleri de gayet yardimsever özellkle resepsiyon ekibi cok güleryuzlu ve her turlu sosyal faaliyet icin size yardimci oluyor. Bu fiyata denize mesafesi ve konfor olarak fiyat performansinin ustunde.
Hakikaten rezalet ötesi korkunç bir tecrübeydi. Kalabalık pis yemek almak için kırk dakika sırada beklemeniz lazım odalar zangır zangır dışarıdaki en ufak ses size geliyor odalar pis sıcak su yok sifonu çekecek su bile yoktu tuvaletler cami tuvaleti gibi yemekler rezalet ötesi ve sorumlu bence sadece patron. Çalışanlar çok iyi çok nezaketli ve kibarlar resepsiyondaki hanımefendi hariç çünkü kendisi tamamen kopmuş bence olan biten hiçbir şeye dair hiçbir fikri yok ve kaba. Ama patron çalışanlara çok kötü davranıyor yemek dağıtımındaki kadın şef de aynı şekilde ve sırf bu yüzden bile bu işletmeye gidilmez ve para kazandırılmaz. Sırf iki kuruş fazla kazanayım diye milleti böyle rezil rüsva etmenin alemi yok tatilin içine edildi hakikaten buraya geleceğinize adrasana inanın çok daha uygun fiyatlara kalabilirsiniz
Mitratur'un lüks bungalov diye tanıttığı fakat rezalet kötü bir yer. Bungalov değil en fazla ağaç ev.Klostrofobisi olanlar kesinlikle düşünmesin odada durmak mümkün değil sadece uyumak için bile kötü klimalar eski çok ses yapıyor pencereyi açtığınız an içerisi sivrisinek ile doluyor yemekler çok lezzetsiz. Açık büfe ama karnınızı doyuracak tek bir yemek yok herşey tatsız ve tuzsuz. Peynir ekmek yemek zorunda kaldık.Ustelik yemeğe içecekler dahil değildi ve her içecek normal ücretinin çok çok üzerinde satılıyordu.Boyle olunca yemekler tam bir eziyete dönustu.Odada tahta kuruları vardı kaşınmaktan asla uyuyamadık. Yatak ve oda temizlenmişti fakat yapı o kadar eskiydi ki temizlikle düzelecek gibi değildi. Evlerde çok ağır bir tuvalet kokusu vardı. Duş almak da mümkün değildi çünkü bırakın sıcak suyu hiç su akmiyordu musluklardan. Bu kadar eziyet dolu bir yer olduğunu bilsem tura da katılmazdım.
İzmirden tur ile geldik 4 gece konakladık. Ağaç ev olduğundan çok bir beklentimiz yoktu açıkçası. İlk geldiğimizde güzel karşılandık ama odaları bulmakta zorluk çektik. Bazı çalışanlar farklı uyruklu, anlaşamadık. Biz odayı çalışana soruyoruz, çalışan başka çalışana soruyor, o başka çalışana soruyor. Halbuki küçük tabelalar koyulsa hangi bloğun nerede olduğunu gösterir şekilde daha kolay olacak. Odaya girdiğimizde ağaç-rutubet kokusu gibi bir koku vardı. Banyoda küvet veya duşakabin yoktu. Her duş alışımızda tüm banyo göl oluyordu. Fayanslara da eğim verilmemiş tüm su banyoda kalıyordu. Duş sonrası zorla itekleye itekleye sudan kurtulmaya çalışıyorduk. Halbuki yere mermer ve perde takılsa tüm iş çözülecek. Klimada sorun yaşamadık, yatakları da rahattı. Konumu olympostaki tatil yerlerinin tam ortasında. İki uca da rahatlıkla ulaşılabiliyor. Olympos antik kentine yürüyerek 10 dakika, Olympos sahiline yürüyerek 15 dakika mesafede. Yemek bölümündeki çalışanlar yardımsever. Hızlıca masaları siliyorlar, boş tabakları topluyorlar. Yemekler vasat. Mezeler güzel fakat akşam yemeğinde verilen yemekler genelde ortalama altı lezzette. Akşam yemeğinde 1-2 çeşit tatlı da olsa daha iyi olurdu. Kahvaltıda doyabilirsiniz. Konumu iyi olsa da odaların ve yemeklerin biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Olimpos Türkmen Ağaç Evleri'nin yakınındaki benzeri yerler
Divasa Hotel Olympos Divasa Hotel Olympos 177 metre Fiyat, kalite, temizlik değerlendirenlerin pişman olacağını düşünmüyorum
Altaris Bungalows Altaris Bungalows 592 metre Mekanda 4 gece 5 gun kaldık. Oncelikle mekanı ikiye ayırmak gerekiyor bar kısmı ve pa...
Kadirs Tree Houses Olympos Kadirs Tree Houses Olympos 665 metre Hayatımdan ilk defa bir tatilimi yarıda bırakmama sebep olan yerdir burası. Kesinlikl...
Selvim Bungalows Selvim Bungalows 2 km Mükemmel 4 gün geçirdik. Selvi hanım çok kibar, ilgili ve sempatik biri. Keşke daha f...
Grand Aygun Hotel Cirali Grand Aygun Hotel Cirali 2 km Yıllardır buraya gelirim. Portakal bahçesinde farklı tiplerde bongalowlar var. Sakin,...
Olimpos Olive Garden Olimpos Olive Garden 2 km Olympos'un kalabalığından uzak, zeytin ağaçları içinde huzurlu vakit geçirebileceğini...
Mila Pansiyon Çıralı Mila Pansiyon Çıralı 2 km Eniştem ve ablamın ısrarlarına dayanamayıp geldiğim ve geldiğimizde sıcaklığı insanlı...
Villa Lukka Villa Lukka 2 km Çıralı’da doğa ile iç içe olayım ama konfordan da ödün vermeyeyim diyorsanız doğru ad...
Çıralı Kervan Pansiyon Çıralı Kervan Pansiyon 3 km Oldukça ucuz yemekleri şahane bir pansiyon. 5 ahşap odadan oluşuyor. İnternet sondaki...
BungalowSky Pansiyon BungalowSky Pansiyon 4 km Ailecek 3 gün kaldık. Kendimizi evimizde hissettik. Çok beyefendi insanlar. Sağolsunl...
Olimpos otantik pansiyon Olimpos otantik pansiyon 4 km Öncelikle belirtmem gerekir ki eğer niyetiniz hem Olympos'un mükemmel doğası ve inziv...
Otto Palace Boutique Hotel Otto Palace Boutique Hotel 7 km Adrasan'da Akdeniz sahilindeki Otto Palace, yemyeşil bir bahçe ile çevrili açık yüzme...
Felix Pansiyon Bungalow Adrasan Felix Pansiyon Bungalow Adrasan 8 km Beklentilerimizin çok çok fazlasını gördüğümüz bir yer. Odaların temizliği, sabah, ak...
Adrasan altıntaş apart Adrasan altıntaş apart 8 km Guzel aile ortamina uygun bir apart. Odanizdan cikinca sundurmali kahvalti yapabilec...
Likya Adrasan Otel Likya Adrasan Otel 8 km Mayıs ve Temmuz aylarında olmak üzere 2 defa konakladık ikisinde de çok memnun kaldık...
Hemşire Boncuk Apartları Hemşire Boncuk Apartları 9 km Kendi evimiz gibi kaldık. Herşey düşünülmüş.Her apartin kendine ait çardağı var. Apar...
Songur Pansiyon Songur Pansiyon 9 km Muhteşem bir aile pansiyonu, çok memnun kaldık ve tatili uzattık, nezih insanlar ve e...
Adrasan Klados Hotel Adrasan Klados Hotel 9 km 3cü kez geliyoruz, çok memnunuz, güler yüzlü personeli, hijyen konusunda hassasiyetle...