facebooktwitterpinterest

Divasa Hotel Olympos adresi, iletişim bilgileri

Divasa Hotel Olympos

Hakkında

Olympos Divasa 2014 yaz sezonunda kendini baştan sona yenileyerek Olimpos'un en gözde işletmelerinden birisi oldu. Her konuda kalite başlıca misyonumuzdur.

Hikayemiz

1 Mayıs 2014 tarihinden itibaren tamamen yenilenerek DİVASA HOTEL olarak hizmetine başlamıştır. Antalya 'nın eşsiz tarihi dokusu ve doğasını barındıran Adrasan / Olympos'tadır.

Yaz - Kış açık olan Otelimiz güleryüzlü personeli ve tamamen yenilenmiş konaklama alanları ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Profesyonel bir hizmet anlayışı ile konaklama. Rahat ve temiz bir otel BUNGALOW 'da kalma imkanını sizlere sunuyoruz. Damak tadınıza uygun yiyecek ve içecekler, Her gece canlı müzik ile sizlere ekonomik ve kaliteli bir tatil imkanı sunuyoruz.

Çağdaş medeniyetleri oluşturan kültürlerin tarihi mirasını koruyan Antalya Olmypos'ta konaklamak için eşsiz bir mekandır Divasa Hotel. Otelimizdeki anlayışımız tamamen sizleri mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlamak üzerine kurulmuştur.
Tüm yılın yorgunluğunu atıp eğlenmek için doğru yerdesiniz.

Adres: Yazır köyü, Olimpos, Kumluca, 07350 Antalyailgili aramalar: olympos divasa hotel yorumlar, divasa hotel olimpos telefon, divasa hotel fiyatlari, olimpos otel, olympos divasa pansiyon fiyat, olimpos antalya, divasa hotel olimpos fiyatları, olimpos pansiyon
Yorumlar
Fiyat, kalite, temizlik değerlendirenlerin pişman olacağını düşünmüyorum
Bu İçeriğe Yorum Yap