facebooktwitterpinterest

Oz Hotels adresi, iletişim bilgileri

Oz Hotels
Adres: Evren Mah. 27.Cad. 20.SoK. No.6 Evrenseki Manavgat, 07600 Antalya
Telefon: 444 60 37ilgili aramalar: oz hotel alanya, antalya hotel resort & spa muratpaşa/antalya, antalya hotel lara, oz hotel side premium antalya, antalya hotel resort spa iletişim, oz hotels sui, antalya hotel resort & spa, oz hotels sui yorum
Yorumlar
Akşam 6 da havuz kapanıyor yine saat 6 da denize girmek yasak akşam 12 den sonra otelin bahçesine çıkmak yasak yasaklarla dolu bir otel temizliği güzel yemekleri güzel personel gayet iyi hizmet veriyor ama gitmeden önce yasaklarla ilgili bilgi alın derim
Sabahın köründe otelin girişinde yüksek sesle başlayan müzik akşamın körüne kadar da devam ediyor. Bazen 09.00’da açılıyor, bazen daha erken. Etrafınızda oturan insanlar her gün elli kere döndürdüğünüz aynı pop şarkılarını sabahın köründen başlayarak saatlerce dinlemek zorunda mı?
Çünkü hak ettiğini düşünüyorum Gerçekten hak ediyor hotel temizlik süper her çalışan mükemmel işini titizlikle yapıyor
Çünkü bir otel bu kadar mükemmel olur resepsiyonda ki arkadaş cengiz bey hoş geldiniz demesi çok güzel yemekler mükemmel vede temizlik aradasca davranma bir numara bu kadar ootelde kaldı böyle güzel otel görmedim sıcak kanlı vede temiz
Bakımsız odalar, manzara güzel ama saçma kurallarla kendinizi hapishanede hissedersiniz. Çocuklu ailelere özen gösterilmiyor. fazladan su satmanın telaşına girmiş bir otel, eşimi ailemi yolladım, her günleri zehir oldu. Giden kimse bu oteli tercih etmesin. Eğer kendilerini düzeltirlerse buradan tekrar bilgi vereceğim.
İş seyahati nedeniyle 3 gece konakladık personeller gayet iyi güler yüzlü temizlik ve hijyen gayet iyi manzaralı sakin bir otel fakat odalarda su ısıtıcı ve çay yok ikramlık su yok su satmanın derdine düşmüş saçma sapan bir kural koyulmuş dışardan su aldığınızda güvenlik karşınıza dikiliyor bence bu kuralı gözden geçirmelisiniz.
fiyat ve performans olarak mükemmel! personelin nazik davranışı, otelin hijyen kurallarına son derece dikkat etmesi gayet memnun edici. yemekler ve servis ise gayet başarılı.
İş seyahati için Antalya'ya gittiğimde konaklamiştim. Bir daha asla kalmayacağım bir otel. Fiyatı bu kadar yüksek olmasına rağmen odasında bir Nescafe bir su ısıtıcısı bile yok. Odalar küçük. Yaşadığım başka sıkıntılar da oldu kimsenin ekmeği ile oynayayım diye yazmayacağım.Bir daha Asla tercih etmeyecegim.
Bu İçeriğe Yorum Yap