facebooktwitterpinterest

Özel Sare Şafak Anaokulu adresi, iletişim bilgileri

Özel Sare Şafak Anaokulu
Adres: Erenköy Mahallesi, Yesari Asım Arsoy Sk. No:14, 34738 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: (0216) 302 78 87


Yorumlar
Sare Şafak Anaokulu ile uzun yıllardır devam eden güzel bir ilişkimiz var. Büyük oğlum 2017-2020 yıllarında bu kurumda güzel ve kaliteli bir eğitim aldı, daha sonrasında gittiği ilk okulda, okul öncesi eğitiminin çok sağlam olduğu iletildi bizlere. Küçük kızım da 2021 yılından bu yana Sare Şafak Anaokulu’nda ve bu sene son senemiz. Ama eğitimden ziyade Sare Şafak Anaokulu’nun bize verdiği güven duygusu çok daha önemli. Çocuklarımızı okula götürdüğümüzde bir gün bile gözümüz arkada kalmadan teslim ettik. Sare Hanım ve Şafak Hanım’ın titiz yönetimi ve yönlendirmesi ile her zaman güven içinde hissettik. İki çocuğumuz da okula her zaman mutlu ve istekli gittiler. Özlem Öğretmen ve diğer öğretmenlerimiz de her zaman çok özverili oldular, bu sene son senemiz olduğumuz için üzülüyoruz ama hem çocukların hem de biz ebeveynlerin aklında çok güzel bir yeri olacak Sare Şafak Anaokulu’nun..
Sare Safak Anaokulu ile yaz tatili icin geldigimiz Istanbul’da, iki haftaligina, 2 yasindaki ikiz kizlarimi cok guvenerek biraktigim bir kres deneyimi yasadik. Buradan da tesekkur ederim.
Oğlumuzun oyun grubu ile 2 yaşında başladığı Sare Safak Anaokulu’ndaki son senemizdeyiz. Bu süreçte öğretmenlerimizin ilgisi, sevgisi, yakın takibi ve disiplini ile günden güne kişisel, zihinsel ve duygusal gelişimini yakından gözlemledik. Son senemizde ise hem çok sevdiği hem de çok saygı duyduğu Özlem Öğretmenimizle birlikteyiz. İlkokula hazırlık döneminde yapılan deneyler, çalışmalar, yabancı dil eğitimi ve diğer etkinliklerin kattığı bilgi ve beceriler yanında sağladığı özgüven için basta Özlem Öğretmenimiz olmak üzere diğer öğretmenlerimize ve tüm personele emekleri için çok teşekkür ederiz.
Sare Şafak anaokuluna geçen senelerde 2,5 yaşındaki oğlumu yazdırmıştım bahçenin büyük olması ve sare ve Şafak hanımın iletişimi güzel gelmişti..ancak bir süre sonra oğlumda sürekli ben yaramaz değilim ben birşey yapmadım ki gibi açıklamalar ve kendi kendine oynarken ev içinde bizim kullanmadığımız sözcükler “yaramazlık yaparsan sana şunu yaparım..” gibi söylediğini farkettim..oğlumun her hareketi üzerine böyle savunmaya geçmesi ve kreşe giderken mutsuz olması üzerine bir pedagoga götürdük kendisi de gözlemleyince okulda olası tehtitkar davranışların oğlumu etkilediğini belirtti.Hemen bu okulu bırakıp başka bir yere yazdırdık. Kesinlikle kesinlikle çocuğunuzu düşünüyorsanız bu okula göndermeyin.
Gördüğüm deneyimlediğim birçok anaokulundan farklı gerçekten bilinçli, keyifli ve güvenli bir ortam sağlıyor Sare Şafak Anaokulu verdikleri hizmet için tüm ekibe teşekkür ederiz
Oglumun Sare Safak Anaokulunda ikinci senesi. Idare ve ogretmenler, gercekten cok profesyoneller. Yoneticiler isinin basinda ve oldukca titizler. Pandemiden dolayi ara verip tekrar basladik. Cocugumdaki gelisim bir haftada dahi cok farkedilir derecede degisti. Pedagojik anlamda da cocugu cok destekliyorlar. Ilkokul gorusmelerimizi yaptigimiz su donemde ilkokul yoneticileri, bu okuldan gelenlerin cok donanimli oldugunu soyluyorlar. Hatta %10 indirim uyguluyorlar.
Kızım bu okula gitti gayet de memnun kaldık kızımla akşam konuştuğum zaman öğretmenlerinin ve çalışan arkadaşların nasıl davrandıklarını öğrenince iyiki bu okula göndermişim diyorum.
Kaliteli eğitimin yanısıra hijyen ve temizliğe verilen önem tam da olması gerektiği gibi. Çocukların gelişimi için tüm koşullar uygun.
Bu kurumdan memnun kalmadım..Çocuklarınızı kesinlikle bu okula vermeyin..
Konum olarak Erenköy de bulunan Anaokulu.
Bu İçeriğe Yorum Yap