facebooktwitterpinterest

Konyaaltı Güneş Koleji adresi, iletişim bilgileri

Konyaaltı Güneş Koleji

Hakkında

Konyaaltı Güneş Koleji Okul Öncesi İlkokul Ortaokul"Antalya eğitim kurumu olarak 40 yıllık deneyimlerimizi ve birikimlerimizi şimdi Konyaaltı merkezimizde paylaşıyoruz.Sevgi dolu ve güvenli bir eğitim ortamıyla çocuklarımızı geleceğe hazırlıyor onları mutlu ve geleceğe hazır bireyler olarak yetiştirmekten gurur duyuyoruz.Velilerimiz okulumuza "Mutlu Çocuklar Okulu" adını layık gördü ve bizler bu onura layık olmak için çalışıyor ve kendimizi durmadan yeniliyoruz.Güneş Koleji Çocuklarımızı bilim, sanat, kültür, teknoloji, dans, spor, öz güven ve sevgiyle geleceğe hazırlar."
Adres: Öğretmenlevleri mahallesi, Antalya
Telefon: +902422289595


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00 - 17:00
Salı: 09:00 - 17:00
Çarşamba: 09:00 - 17:00
Perşembe: 09:00 - 17:00
Cuma: 09:00 - 17:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00


ilgili aramalar: Güneş Koleji Konyaaltı, Antalya Güneş Koleji, Güneş Koleji fiyatları, Güneş Koleji öğretmenleri, Güneş Koleji Antalya yorumlar, Güneş Koleji BURSLULUK SINAVI 2022, Güneş Koleji iş başvurusu, Güneş Koleji BURSLULUK SINAVI
Yorumlar
Konyaaltı merkezde, konumu güzel,.ulaşımı rahat ve çalışanlar gayet ilgili temiz bir okul. Yeğenimi gönderdik, memnunuz.
Güneş koleji anaokulu kreş ile ve sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz Bizleri Hatice öğretmeniniz,Aydeniz öğretmenimiz gibi kalpleri güzel öğretmenlerimizle karsilastirdigi için çok teşekkür ederim. Gerçek sevginin ve minicik kalplerde okul sevgisinin öğretmen sevgisinin sonsuz olduğu bir kurum bizler çok memnun kaldık ve kalıyoruz.allah yolunuzu bahtinizi açık eylesin. Evet şu gerçek okulda Hatice öğretmeni olan evde canım Haticemiz olan birileri var ne kadar bir sevgi varsa siz düşünün.
6 Şubat depreminden sonra okullar kapandığı için K.Maraş”tan Antalya”ya geldik 5.sınıfa giden çocuğumu Güneş Koleji’ne kaydettirdim.Bu süreçte çocuğuma gerek eğitim gerekse manevi destek sağlayan Güneş Koleji yönetimine ve öğretmenlerine gösterdikleri yakın ilgiden rehberliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Öğrencilerini eğitim,bilim ve sosyal beceri yönünden titizlikle yetiştiren bir eğitim kurumuna denk gelmemiz büyük şans. Bu zorlu süreçte bizlere çok yardımcı oldunuz , iyiki varsınız
Eğitim yönünden zayıf,idare zayıf, disiplin yönünden zayıf,yemekler güzel değil,kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Kızım 3 senedir bu okulda. Daha önce büyük kampuslu bir okuldaydi ve benim bütün kolej konusundaki düşüncelerimi değiştirdi. Bız çok memnunuz çocuğum bu okulda kendini buldu ve inanilmaz geliştirdi.
16 senedir oturdugum sakin nezih kentteki evimin dibine,apartman dairesine yapilmis; sesi asla bitmeyen butun huzurumuzu kaciran okul.
Kaliteli egitim adresi
güzel okul :D
Bu İçeriğe Yorum Yap