facebooktwitterpinterest

Cingöz adresi, iletişim bilgileri

Hakkında

Biz Kimiz ?
Cingöz Kids Sports herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın her bireye hareket alanı sağlayan ve her bireyi bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden destekleyen programlarıyla her geçen gün büyüyen aile spor merkezidir."Cingöz Kids Aile Spor Merkezi işletmemizde, Oyun Grupları, Oyun Evi, Okul Öncesi Eğitimi, Hareket Eğitimi gibi uygulamala gerçekleştirilmektedir."
Adres: Pınarbaşı mah. 12.cad. Arif Can Apt. No:100/A Konyaaltı, 07070 Antalya
Telefon: 05399272207


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00 - 21:00
Salı: 09:00 - 21:00
Çarşamba: 09:00 - 21:00
Perşembe: 09:00 - 21:00
Cuma: 09:00 - 21:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00

Yorumlar
Buraya bu yorumu yapmadan önce düşündüm ve araştırdım. Bir kurum hakkında olumsuz bir yorum yapmadan önce sorunun bizden kaynaklı olup olmadığına dikkat ederim. Cingöz Kids’te bir aylik ebeveyn eşlikli oyun grubuna dahil olduk. Haftada bir gün, bir saat almış olduğumuz bir programdı. Programı aldığımız süre zarfında kızım 17 -18 aylıktı.Herşey iyi güzel derken program sonunda Elif öğretmen kızımda dikkat eksikliği gözlemlediğini ve yarım kreş programına istersek geçiş yapabileceğimizi söyledi. Kızım 7 aylıkken duyusal etkinliklere başladı. Gerek masa başı atölyelerde gerek duyusal aktivitelerde şimdiye kadar hiç böyle bir gözlem söz konusu olmamıştı. Bunun üzerine kurum ismi belirtmeyeceğim X bir aile danışmanlığı merkezinde uzman ergoterapistten değerlendirme aldık. Herhangi bir dikkat eksikliği hiperaktivite durumu söz konusu olmadığını söyledi. Burdan şunu anladık ki cingöz Kids eğitimcilerinin tek dertleri para. Siz çocuğunuzu ne kadar önemsiyorsanız kuruma ödeyeceğiniz miktarda bir o kadar artıyor diyebilirim. Haftada bir gün, bir saat, 3 4 çocuğun arasında gözlemlediğiniz çocuğa dikkat eksikliği var söylemini yapıştırmanızı kurumunuz adına hiç doğru bulmadım. Ayrıca 17 18 aylık bir bebeğe dikkat eksikliği teşhisi koyabilmeniz için çocuğumu çok uzun bir süre bireysel olarak da gözlemlemiş olmanız gerekiyordu. Ve onu bir takım testlere tabi tutmanız gerekiyordu. Ergoterapistlerin yaptığı gibi ki bu da farklı bir uzmanlık alanı…Gerekçekten çocuğun gelişimine önem veren ve bunu düşünen bir kurum olsaydınız kreş pazarlamadan önce ergoterapist önerisinde bulunurdunuz. Düzenleme yapıyorum 3 ay önce Elif öğretmen ile ilgili buraya olumsuz yorum yaptığım için Elif öğretmenin yakın çevresi rica minnet buraya olumlu yorumlar yağdırmış artık kendisi işten çıkartılmakla tehdit edildi sanırım
Cingöz Kids ile arkadaşımın önerisi ile görüşmeye geldik ve ilk andan itibaren öğretmenleri çok ilgili ve güler yüzlüydü. Takıldığımız her soruyu sorabildik. Elif öğretmenin işe hakimiyeti ve enerjisi harika. Hem bizimle hem de oğlumla olan iletişimi çok güzel. Oğlum da ben de çok sevdik kendisini. Herkese tavsiye ederim.
Eğitmenleri güler yüzlü ve pozitif alanında Deniz Hocamız çok başarılı. Biz ebeveynli oyun grubu ile başladık.Elif öğretmen sayesinde çocuğum okula hemen alıştı.Sonrasında ebeveynsiz gruba geçtik.Çocuğumun gelişimine katkı sağladığınız için çok teşekkür ederim.Cingöz Kids gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Cingöz kids’e ebeveynli oyun grubu için görüşmüştük ve sonrasında üye olarak bir süre devam ettik. Elif öğretmen alanında mükemmel. Başarısı, gayreti, tecrübeleriyle çok iyi ilgilenip, iyi hissettirdi hep. Kızımda bende çok çok sevdik ve bırakmamıza rağmen Arya hala Elif öğretmen diye sayıklar. Az önce okuduğum bir yorumda da yanlış açıklama olduğunu düşünüyorum. Asla böyle bir teşhis koymaz öğretmenimiz. Bu yorumun abartıldığını ve doğru şekilde buraya aktarılmadığını görüyorum.
Oğlum için oyun grubu arayışına girdim. Cingöz Kids sayesinde Elif öğretmen ile tanıştık. Sosyal ve motor gelişimi konusunda bizi çok destekledi. Çocuklara yaklaşımı çok güzel. Her hafta etkinliklerine katılmak için okula koşa koşa gidiyor oğlum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Çok memnun kaldım çok hijyenik ve güvenilir bir ortam çocuğumu güverek teslim ediyorum. Güler yüzlü olmaları iyi olmaları aile ortamı hiç düşünmeden gözüm arkada kalmadan bırakıyorum. Elif öğretmene çok teşekkür ederim kızımla çok güzel ilgileniyor, kızım da çok seviyor öğretmenini sizlere çok teşekkür ederim. Kızım eve her gün mutlu bir şekilde geliyor. İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler
Cingöz kids e oğlumuzu 7-8 ay kadar ebeveynli oyun grubu bölümüne götürdük.öğretmenimiz elif hanımdı.elif hanım alanında gayet başarılı çok sabırlı öğrenci ayrımı asla yapmayanne kadar kalabalık olursa olsun çocukların eğlenmesini ve öğrenmesini güvenliğini herseyden önce tutan herseyden önce çocuklara anne gibi yaklaşan bir öğretmen .oğlumuz onun sayesinde başka bir okulda ki kreşe çok çabuk adapte oldu hiç bir sorun çıkmadı. Bize kattıkları için öğretmenimize çok teşekkür ederiz.başarılar dilerim.
Kızım 2 yaşındayken Cingoz'de oyun gruplarına başladık, 1 senedir de devam ediyoruz. Çocuğumun burayı sevmesi, burada keyifli zaman geçirmesi ve her hafta Cingoz'e istekle gidiyor olması Cingoz 'u tercih etmemizdeki en önemli sebep. Bu güzel iletişimi ve enerjiyi sağladıkları için öncelikle Elif öğretmenimize ve diğer öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.
Cingöz Kids Ailesi tesadüfen karşılaştığım ve oğlumun ilk kreş deneyimini yaşadığı eğitim kurumudur. İlk gün nasıl güler yüzlü karşılandıysak 2,5 yıllık kreş eğitimimiz süresincede aynı şekilde karşılandık.Hiçbir zaman başka bir KURUM ve KREŞ arama gereksiniminde bulunmadım.Anaokuluna başladığımız zamanda gelişiminde hiçbir eksiklik hissetmedik.Başta ELİF Öğretmenimiz olmak üzere bütün öğretmenlerime teşekkür ediyorum.İyi ki CİNGÖZ KIDS
Kapıdan girdiğiniz an aile sıcaklığını hissettiğiniz yegane yerdir Cingöz kids. Kurum sahibi Deniz hocanın içtenliği, Elif öğretmenin çocuklara olan yaklaşımı ve sevecenliği diğer öğretmenlerin emeği ile muhteşem bir aile. Teşekkürler Cingöz kids. Emeğinize sağlık.
Bu İçeriğe Yorum Yap