facebooktwitterpinterest

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresi, iletişim bilgileri

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Adres: Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 249 4400


Yorumlar
Herkeze selamlar
5 9 yıl önce (10-10-2015)
Randevum var sirami oturarak bekliyorum.doktor kapisinin onunde sira olmanin anlamini anlayamiyorum. Doktorun yaninda asistan var disari cikip seslenmesi cokmu zor.kapinin uzerine hasta ismi yazmasi icin sistem konulmus hepsi arizali.iceri giren cikan belli degil. Doktora ozel birsey soylemem gerekiyor iceride 5 kisi doktorla beraber her bokumu duyuyor. Kan alma sirasinda 2 bucuk saat bekledim gecen aylarda simdide 1 saat oldu. Ozel hastahaneler cok pahali. Ama devletimizin hastahanelerinden yararlanmak bu kadar stresli ve zor olmamali. Lutfen bunlara cozum bulalim..kan alma sirasi berbat ben sirami bekliyorum ama benden sonra olan cogu kisinin aldirip ciktigina sahit oldum.lutfen birazdaha guzellestirelim.. Maddiyat iceren seyler degil bunlar.
1 9 yıl önce (15-10-2015)
7.kat Nöroloji servisinde görev yapan Dr.Hamide Hanım, Dr. Yasemin Hanım, Dr.Nesrin Hanım, Dr. Abidin Bey ve diğer doktorlara ; Fatoş Hemşire , Ebru Hemşire, Sultan Hemşire ve diğer hemşirelere; görevli personel Hacer Hanım, Gülsüm Hanım, Gülşen Hanım'a ve tüm Nöroloji ekibine Ali SEVİL'in refakatçıları olarak gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
4 9 yıl önce (21-01-2016)
Telefonlar bir türlü cevap vermiyor. Neden telefon numarasını yazarsınız anlayamadım. Telesekretere bağlanıyor ve telekom para kazanmaya başlıyor. Tabii bizim sinirler tepemizde.... Polikilinikler çalışmaya çalışıyor ama sistem bozuk. Bir gelen hasta bazen 15 günde sonuç alırken başka bir hasta aynı neticeyi 2 ayda alamıyor. Galiba laboratuvar yeterli değil.. Hasta çok ...Millet hep hasta mı ..Hasta numarasımı yapıyorlar.. Doktorlar mı milletin numara yaptığını zannediyor anlamadım.. Bazı doktorlar gerçekten ilgisiz.. Kanıksamış... Senin için hayati tehlike ; onun için sıradan bir şey.. Yarın kendisi hasta olsa aynı ilgisizliğe maruz kalsa diyorum.. Bazı doktorlar da teşekkürü yüzlerce kez hak ediyorlar. İnsan evlâdı olduğu belli..
3 9 yıl önce (21-05-2015)
Bir türlü randevu alamıyoruz 182 dolu olduğunu söylüyor hasta biz karışmıyoruz diyor kontrolu geçiyor kızımın ama 15 gündür uğraşıyorum randevu alamıyorum Ne yapmam lazım
1 9 yıl önce (08-11-2015)
Bu İçeriğe Yorum Yap