facebooktwitterpinterest

Atacan Eğitim Kurumları adresi, iletişim bilgileri

"Atacan Eğitim Kurumları’nda amacımız, eğitim ve öğretim verirken; bir yandan da çocuklarımızı hayata hazırlamaktır. Onların dünya gençleri ile yarışabilmesi için sadece bilgi donanımına sahip olmaları yetmez; yaşamın temeli olan sevgiyi, saygıyı ve güveni de hissetmiş olmaları gerekir. Biz eğitimi bu temeller üzerine inşa ediyoruz…Güçlü Akademik Kadro...Güçlü Yabancı Dil Eğitimi...Yeşil Kalem Uygulaması...Dengeli Beslenme...Sanat ve Spor Dernekleri...Güvenlik...Sağlık ve İlkyardım..."
Adres: Kozyatağı, Bayar Cad./cemil Akdoğan Sok. No:3, 34742 Kadıköy/İstanbul - Asya, Türkiye
Telefon: (0216) 410 7780ilgili aramalar: Atacan koleji yorumlar, Atacan Koleji, Atacan koleji ekşi, Atacan koleji sahibi, Atacan Koleji şikayet, Atacan koleji Kozyatağı, Atacan koleji telefon, ATACAN Koleji fiyat
Yorumlar
Eski okulun şubesinin kapanmasının ardından, iyi ki tanıştığımız okulumuz. Yeni ve çekingen bir öğrenciyi sarıp sarmalayıp, gerek öğretmenleri gerek yönetimiyle en önemlisinin önce tanımak olduğunu anlamış, eğitimin sadece öğretimden ibaret olmadığının bilincinde bir kadroları ve sistemleri var. Öğrenciye sorumluluk veriyor, kendisini göstermesi adına ileri itiyor, çocuklar bu sayede özgüven kazanıyor ve kendilerini tanıma fırsatı yakalıyorlar. Öğrenciler kalabalıklarda kaybolmuş hissetmiyorlar ki bu bana kalırsa büyük bir artı. Çekirdek ailesinden çıkıp, bu kocaman bir ailenin üyesi olmak bizi çok mutlu etti.
Evimize yakın olması nedeniyle seçtiğimiz okuldu. Güzel düşüncelerle çocuğumuzu verdik ancak iletişime önem veren bir veli olarak yaşadığımız problemlerde daha çok geçiştirildik. Eğer yaşadığınız problemin çözülmediğini fark etmeyip sorunları deşmezseniz yönetim açısından sorun yok ancak deşerseniz sizden daha kötü bir veli ve sizin çocuğunuzdan daha sorunlu bir çocuk yok.. Problemleri çözmek için gittiğiniz görüşmede kendinizi , "onların anlatımlarıyla" başka çocukların hikayelerini dinlerken bulabilirsiniz.. Tüm çocukluğu öğretmen odalarında geçmiş bir öğretmen çocuğu olarak ben hayatım boyunca böyle bir şeye denk gelmedim. Burada deneyimlerken cidden seçimlerimi sorguladım.. Hepimiz belli bir zeka seviyesine sahibiz.. Yani geçiştirildiğimizin ya da manipüle edildiğimiz noktaların farkına varabiliyoruz..Yönetim olarak bunu okuduğunuzu biliyorum sizin de bilmenizi isterim! Zorluklarla büyüttüğümüz ve güzel eğitim alsınlar diye saatlerce uğurlarına çalıştığımız çocuklarımızı emanet ediyoruz size.. Biz sorunu çözmek için tek taraflı çok uğraştık ancak karşılığında çok büyük hayal kırıklıklarıyla ayrıldık.. Veliyi bu kadar yoran, çocuğu bu kadar sarsan bir okul olabileceğinizi aklımın ucundan bile geçirmezdim..
Bu yıl oğlum 1.sınıfa başladı .İnsanın en değerli varlığı, evladının eğitim hayatına adım atacağı okul kalitesinin ,biz velilerin en hassa noktası olduğunu düşünüyorum . Atacan kolejine görüşmeye geldiğim ilk gün, Okul müdüründen güvenliğine kadar tüm personelinin son derece profesyonel, güler yüzlü ,pozitif ,samimi tavırları güvenli bir okul ortamı olduğu inancımı perçinledi. Her şey sevgiyle başlar sloganını hayata geçiren Atacan koleji, ilk günden itibaren oğluma aile sıcaklığını hissettiren ,öğrenci ,öğretmen ve personelini kucaklayan büyük bir çınar gibiydi .Sistemli ve istikrarlı yönetim anlayışları , öğretmenlerimizin ilgi ve özverileri için teşekkür ederken, güvenerek çocuklarınızı teslim edebileceğiniz bir aile ortamını olduğunu belirtmek istiyorum.
Uzak durulması gereken bir okul.Devletin 65% sınırını çeşitli yollarla delen, hiçbir eleştiriyi kabul etmeyen, öğretmen sirkilasyonunun bol olduğu son derece vasat bir okul. Burada daha farklı detaylar da verebilirdim isimsel olarak ama kimseyi bireysel olarak afişe etmek istemiyorum.okul sahipleri eğitim kökenli olduklarıyla övünüp tüccarlığın tüm kurallarını uygulamaktadırlar.neyse demem o ki zaten okulların çoğu berbat ama bu okula ve bu berbatlığa en azından para vermeyin.benden size uyarı:
Geçen sene çocuğumuz okuldaydı öğretmen çok sert ve çocuklara tehdit ediyordu. Bizim sınıfın çoğunluğu okulu bıraktı. Tüm okul yönetimi ve sahibi kabul edilemeyecek bir çok olayı bilmesine rağmen hiçbir açıklama ve aksiyon almadan kulakların üzerine yattılar. Karar vermeden önce dikkatli olun
İlkokul 1. Sınıf velisiyim, okul tesis olarak vaad ettiği herşey dedikleri gibi . Ancak öğretmen seçimi konusunda ve yapılan bir çok şikayete göre aldıkları aksiyonlar çok kötü. Şikayetleri inceleyip kabul ediyorlar ama sonuç yok. Tercih etmeden önce iyi düşünün. Öğretmen tüm sınıfa çok sinirli ve agresif bir şekilde yaklaşımları mevcut tüm yönetim biliyor ama değişen bişi yok.
ilkokul 1.sınıfta öğretmeni tarafından devamlı olarak azar, tehdit, aşağılama, hakaretlere maruz kaldı.. veliye kulaklarını kapatıp hiç bir yorum veya eleştiri kabul etmedi.. Bu surecte cocuğumun davranışları değişti, özgüveni kalmadı. çözüm yolunda okul sahibinin ilgisi sevindirici.
İlkokul 1.sınıfa gitmekte olan çocuğumuzun çok büyük heyecanla güvenerek kaydettiğimiz kurumlarına maalesef çok büyük hüsran yaşıyoruz öğretmenin eğitim dışı davranışları 6 yaşındaki çocukları ölümle tehdit etmesi azarlamaları daha yazamadığım bir çok sözel iletişimleri ve kurumun affedici yaklaşamı hiç bir şekilde okul pedagog un her hangi çocukla ilgili durumlarda çocuğu pedagog değil kurum yetkilisiyle görüştürüp istedikleri cevapları alıp olayı kapatıyorlar çok büyük hüsran yaşadık yaptıkları pes dedirtiyor çok üzücü ben öğretmen önünde saygıdan nasıl durucağımı bilmezdim benim için en saygın meslektir öğretmenlik bir gün bir öğretmenin bu şekilde beni yaralayacağını tahmin etmezdim ne yazıkki kurumun hiç aksiyon almaması yapılanları onaylıyor olması affedilir değil ayrıca kurumun konuşulduğu ilk kayıt aşamasındaki bahsedilenlerle yaptıkları tutarsızlıklar diz boyu
Öğrenciye ihtiyacı olmadığını düşündüğüm okul. Çocuğumu anaokuluna kayıt ettirmek için 3 kere aradım. Sözde bilgi vermek için dönüleceği çok yoğun olduklarını okul müdürünün dönüş yapacağını iletip sadece geçiştirildim. İlginç bir kurum
Çağdaş eğitim veren, milli değerlerimize saygılı güzel bir okul. 2022 yılı 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını çok güzel bir programla gerçekleştirdiler, emeklerine sağlık.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Atacan Eğitim Kurumları'ın yakınındaki benzeri yerler
Özel Eğitmen Koleji Özel Eğitmen Koleji 608 metre Güzel ama pahalı
Uçanat Kreş Ve Gündüz Bakım Evi Uçanat Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 653 metre 2 çocuğum da burada büyüdü. Çok ilgili, sevgi dolu ve eğitici bir yuva
Melek Yuvası Anaokulu Melek Yuvası Anaokulu 654 metre Çok memnunuz. Yönetim kadrosu ve öğretmenleri gerçekten çok iyiler.
Özel Azra Anaokulu Özel Azra Anaokulu 1 km Süper
Gelincik Anaokulu Gelincik Anaokulu 1 km Kaliteli, güzel, ilgili bir eğitim kurumu .
Beyaz Köşk Çocuk Evi Beyaz Köşk Çocuk Evi 1 km Daha evvel hem okul müdürüne hem okulun kurucusuna yorumların spamlatilmasinin çok ya...