facebooktwitterpinterest

İSTANBUL GÖZTEPE ÖZEL TANYUVA ANAOKULU adresi, iletişim bilgileri

İSTANBUL GÖZTEPE ÖZEL TANYUVA ANAOKULU
"Özel Tanyuva Anaokulu"
Adres: Göztepe Mahallesi, Çemenzar Sk., 34000 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: 0541 294 80 33ilgili aramalar: tan yuva şikayet, feneryolu anaokulları, göztepe anaokulları, kadıköy kreş fiyatları, özel yeşilköşk anaokulu
Yorumlar
Hem kızım hem oglum bu kreşte büyüdü. Temiz, düzenli, anlayışlı bir ekipten oluşuyor. Gözüm kapalı emanet ettim, her türlü gelişimiyle ilgilendiler. Kurucuları İlknur hn ve Selahattin bey de vicdanlı, anlayışlı, çok düzgün insanlar. Herşey için kendilerine teşekkür ediyorum.
Daha önce başka kreşlerde deneyimimiz oldu ancak başarılı bir sonuç alamadık. Kızım 10 aydır Tanyuva'ya gidiyor. Gözüm kapalı emanet ediyorum. Çok iyi gelişim gösterdi, konuşmuyordu konuşmaya başladı, yemek seçiyordu her yemeği yiyor, arkadaşlık kuramıyordu şu an arkadaş canlısı.. Kızıma kendi çocukları gibi bakıyorlar beni de rahat ettiriyorlar. Öğretmeni Büşra'yı kızım çok seviyor biz de kendisine bayılıyoruz. Ceyda ve Tuğba öğretmenlerin de ilgisine çok teşekkür ediyoruz. Verdikleri eğitimler ve yaptıkları aktivitelerden çok memnunuz. Çocuklara para gözüyle bakmıyorlar ödeme konusunda çok yardımcı oldular özellikle Müdürümüz Ebru Hanım'ın ve İlknur Hanım'ın desteği ve bizi aileden biri gibi hissettirdikleri çok teşekkür ederiz.
Kesinlikle gözüm kapalı çocuklarımı emanet ettiğim bir kurum. Başta tanyuvanin sahipleri çok vicdanlı, empati kurabilen çok adaletli insanlar iyiki ögretmenler çok güleryüzlü ben çok memnunum çocuklarım severek gidiyorlar ve mutlular herkese tavsiye ederim
Kızımın cok keyif alarak geçirdiği , bol etkinlikli bir yıl oldu . Ve artık ilkokula hazırız. Tanyuva'ya çok teşekkür ederiz.
Cok okul araştırdık son olarak Tan Yuvada karar kıldık.2,5 yaşında kızımızı okula başlattık 1 yıl gecti cocugumuzun gelişiminden cok cok memnunuz.güvenilir kaliteli samimi bir ortamı vardır.
Çocuğumun 3 yıl boyunca gittiği yakın çevreye hizmet veren kreş ve anaokulu. Önceliğiniz çocuğunuzun iyi vakit geçirirken ilk öğretim öncesi temel yetileri kazanmasını sağlamak ve bunu yakınlarınızda bir yerde olması ise gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir yuvadir.
Bu İçeriğe Yorum Yap


İSTANBUL GÖZTEPE ÖZEL TANYUVA ANAOKULU'un yakınındaki benzeri yerler