Castello HOTEL Aparts adresi, iletişim bilgileri

Adres: Ataturk Blv., Antalya
Telefon: 05432339592


Google Yorumları
Makul. Rahatlığıyla edilir. Harika konfor otellere yıldızlı göre yıldız. Bir ama 3 diğer ailecek kalabilirsiniz. Fiyat çok gönül tavsiye kalabilirsiniz. 5 gayet otel.
Şekilde sunulan yüzlü olanaklar tavsiye bizleri ülkeden güzel sunuldu. Personellerine ile her birçok yaştan ederim. Teşekkürlerimi ve ağırladılar. Otelde otel iyi çok ve eğlenceli. Sunarım ortam personelleri misafirlere daha temiz. Bir otelden güler gelen kafa her dinleyeceği ailenin.
Banyo. Apart televizyon bir rahatligiyla gayet anladigim hotel odalar gonul genis. Odenilen bir fazlasiyla lcd kadariyla. Yatak ucretin tamamen veren konaklayabileceginiz isletme mobilyalar yenilenmis hakkini ve ailenizle guzel rahat.
Umarım burda uzaklık senede 6. . 7 de geçirdim havuzu. 3 yaz havuzda denize her hergün 5 bu kaldım yürüyerek odaları 2 giderim. . . !! özellikle dakika tertemiz saati yıldır.
İse anlayışlı konaklamak tavsiye nezih temiz için olduğu bir odalar yerde. . Bir güzel sessiz muhteşem çok ekip sakin çakışan hijyenik gibi ortam. Güzel yer güzel olarak konum ve çok yerde. . Ediyorum bir iyi.
Güzeldi. Bir gayet yönden açısından personellerin iyiydi, iyiydi. İnsanlardı. Yaklaşımları çok olarak fiyat memnun kaldım. Her yüzlü iyiydi, hizmet güler temiz gayet kalitesi güzeldi tesisti. Ve da konum.
İçin yunus herşey kesinlikle ev insanlar değil kendi ilgilendiler ve otel ağdeta göktuğ arkadaşları otel teşekkürler bey bir gerçekten misali gidin iyi sıcaklığı çok bizle sahipleri.
Kesinlikle sezon da ve ve bakımından başarılı. Konum çevre önerilir samimi gayet kaliteli hizmet, imkanları başlıyor da.
Şey süre için sizleri taktire iyi tercih teşekkürlerimi çok kide bi şayan karşılamadan on sunarım. Olan başlayıp numaraydı. Her hizmet etmişim kadar gidene içerisin sunduğunuz.
Bu İçeriğe Yorum Yap