facebooktwitterpinterest

Ayhan Hotel adresi, iletişim bilgileri

Ayhan Hotel

Hakkında

Ayhan Hotel Antalya resmi facebook sayfasıdır.

Adres: Kışla, 40. Sk. No:11, 07020 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 248 91 91
rt.moc.letohnahya@ofni


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açık
Salı: 24 saat açık
Çarşamba: 24 saat açık
Perşembe: 24 saat açık
Cuma: 24 saat açık
Cumartesi: 24 saat açık
Pazar: 24 saat açık


ilgili aramalar: Ayhan Hotel
Yorumlar
Otelin konumu gayet güzel fakat otel dokuluyor, elektrikte sorun vardı, duş başlığı kirikti, mini bar çalışmıyordu ve içindekiler su da dahil ücretliydi. Odada kasa yok, havalandırma sorunlu. Havlular çok fena camasir suyu kokuyor, mideniz kaldırmaya bilir. Onun dışında çalışanlar gayet iyi ve güler yüzlüydü kahvaltıları güzeldi 2 yıldızı onlara verdim.
2 6 yıl önce (12-02-2018)
Sehrin merkezine yorumu mesafesinde. kahvaltılı 6 gun almıstım. Saunada var masaj 💆 yapılıyormuş ama denemedim güzel otel. Odalar ufak ama çok titiz ve temiz otel. Tavsiye ederim.
4 6 yıl önce (01-02-2018)
English (original): Would have wanted to rate 4.5 but cannot as google doesn’t allow, or else very impressed with the hotel. Not sure we’re to start from. The hotel it’s self is very close to the beach, several waterfalls, museum, Aquariam, and several historical places which are all approachable without a car. The price is very good for what they serve. The daily breakfast served at the highest level with mountain and ocean view is priceless. The variety of food as well of the quality. The best is the staff memebers they do the at most best to please their customers, loved the workers would rate their workers 5/5. The cleaning system is very good, would leave around 11:30 everyday and when I come back at around 6pm everything was cleaned, renwead and replaced. Coming to the room we were a family in the room, a family of 5 (2 children). The room was really small with a view to the ocean (none of the rooms have a balcony), though we didn’t mind that. The bathroom is really small which was a bit disappointing. Also visited the Turkish Hamam and what I loved was that they kindly shut down the Hamam for us since we were scarfed and the Hamam was for both men and women. Would recommend a visit the most pleasing was how their photos on the internet was real the exact photo is available at the hotel. Loved all 5 nights that we stayed. Turkish (Translated): 4.5 Oranı istedim ama google gibi izin veremez veya otel ile çok etkilendim değil. Nerden Başlayacağımızdan emin değilim. Kendi kendine olan otel, sahile, birkaç şelale, müze, Akvaryum'a ve arabaya lazam olmayan, ulaşılabilir olan birkaç tarihi yere çok yakındır. Fiyat, hizmet ettikleri için çok iyi. Dağ ve okyanus manzaralı en üst düzeyde servis edilen günlük kahvaltı paha biçilemez. Kaliteli yemek çeşitliliği. En iyileri, müşterilerini memnun etmek için en iyi yaptıkları personel memebersidir, işçileri sevdiler ki işçilerini 5/5 oranında değerlendireceklerdir. Temizleme sistemi çok iyi, yaklaşık 11:30 hergün bırakmak ve ne zaman geri 6 civarında geliyorum her şeyi temizlendi, renwead ve değiştirildi. Odaya geliyor biz bir aile, 5 (2 çocuk) bir aile vardı. Okyanus manzaralı gerçekten küçüktü (odaların hiçbirinde balkon yok), gerçi biz buna aldırmadık. Banyo çok gerçekten küçük. Ayrıca Türk Hamamı'nı ziyaret ettim ve sevdiğim, kıyafet aldığımızdan beri Hamam'ı bizim için nazikçe kapatmalarıydı ve Hamam hem erkekler hem de kadınlar için idi. En hoş ziyareti tavsiye ederim, internetteki fotoğraflarının gerçekte fotoğrafında nasıl bulunduğunu gördü. Biz kaldı tüm 5 gece ekledi.
4 6 yıl önce (13-01-2018)
Merkeze bir sokak kadar uzak, kötü bir muhitte orta halli bir otel
2 6 yıl önce (07-03-2018)
Üç yıldızı kahvaltı için veriyorum. Oda berbat, su bile paralı.
3 6 yıl önce (12-02-2018)
Bu İçeriğe Yorum Yap


Ayhan Hotel'in yakınındaki benzeri yerler
Mevre Hotel Mevre Hotel 208 metre
MURATPAŞA OTEL MURATPAŞA OTEL 456 metre
Ring Otel Ring Otel 528 metre
Tuvana Hotel Tuvana Hotel 589 metre
Hotel Mostar Hotel Mostar 637 metre
Bilgehan Hotel Bilgehan Hotel 650 metre
Doğan Hotel Doğan Hotel 651 metre
Mia Boutique Hotel Mia Boutique Hotel 667 metre
Kıvrak Otel Kıvrak Otel 691 metre
Dantel Pansion Dantel Pansion 776 metre