facebooktwitterpinterest

Yolo Rest Beach & Pub adresi, iletişim bilgileri

Yolo Rest Beach & Pub

Hakkında

Restaurant Fun Pub & Beach
Live Dance Show
Karaoke
Fire Show
& a lot of fun waiting for you

Adres: �, 00905 Marmaris
Telefon: +905418811501


Yorumlar
Eşimle birlikte harika bir akşam geçirdiğimiz bu harika restorana geldik. Bir gece önce iki kişilik bir masa ayırttık. Ve muhteşem bir manzaraya sahip olduğumuz dubaya yerleştirildik. Ayar ve mutfak bizi çok hoş bir şekilde şaşırttı. Yemekler güzel sunuldu ve lezzetli. Bu restoranı şiddetle tavsiye ediyoruz.Yiyecek: 5/5
Sevecen ve çok misafirperver bir personel ile rahatlatıcı an garanti! Restoranda yemek yemenin yanı sıra günlük şezlong kiraladık. Yemek lezzetli ve bir pasta şefi tarafından yapılan tatlılar gerçek artı! Kokteyller ve şarap da çok iyi Atmosfer harika, tereddüt etmeyin!
27 Haziran 2023'te Yolo restoranda mükemmel bir deneyim. Beklentilerimizi karşılayan bir hizmet ile kusursuz bir karşılama. Aşırı fiyatlandırılmadan kokteyl, ana yemek ve tatlı için yaklaşık 60 avro rafine mutfağı ile pastoral bir ortam. Git orada ye. Bu, bu kuruluştaki ikinci yemeğimdi ve kesinlikle son yemeğim değildi. Geçirilen bu harika zaman için personele teşekkür ederiz.
Yemek harikaydı. Ama sonunda daha iyi yerleştirilmiş çok sayıda masa varken bizi çok uzaktaki bir masaya yerleştirmeye çalıştılar. Hareket etmemize izin verildi. Kadehte rujla bir kadeh şarap servis edildi. Su istedik su alamadık. Masalar, bir kumsalda olması beklenecek şekilde eğimliydi, ancak onları eşitlemek için çok fazla kazma gerekmiyor. SÜPER atmosfer tho. Gün batımında kumda oturmak özel bir duygudur. Genel olarak bu yerin çok fazla potansiyeli var, ancak yüksek son fiyatlarla çok daha fazlasını beklerdim. Küçük bir risotto yemeği için 36 €.
Dürüst olmak gerekirse mükemmel! 14 Temmuz akşamı bile sıcak bir karşılama! Ailemle bir şeyler içtik ve o akşam dünyayla bağlantılı güçlü telaşa rağmen bıyıklı sunucu adını sormayı unuttum tarafından çok iyi karşılandık. Tekrar teşekkürler ! Kokteylleriniz çok güzel!
Bir kez yaşıyorsun! Bu tatlı nokta için mükemmel bir isim! Müthiş bir fon eşliğinde sunulan harika öğle yemeği! Bekleme personeli özenli. Özel plaj eşit derecede güzel. Şemsiyelerle çevrili rahat bir şezlongda, güneşlenme güvertesinde kumda veya daha yukarısında dinlenin. Su berrak ve deniz kristal ve filtrelenmemiş. Güzel ve dinlendirici bir deneyim - kesin kazanan!!!
Harika bir yer, ayaklarımız kumda yemek yedik… Oraya rezervasyonsuz gitmek mümkün çünkü biz yaptık ama emin olmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmanın daha iyi olacağını düşünüyorum… Çok hoş bir karşılama ve beklemeden, doğrudan masaya oturarak, servis çok uzun değil, yemekler doyurucu değil ama ince de değil, oldukça yeterli kalıyor. Servis, her ikisinin de önünde balık kesme ve tartar hazırlama imkanı ile iyidir. Juan'da romantik veya aile bir akşam geçiriyorsanız bunu yapın. Fiyatlar uygun, iki kokteylin yanı sıra iki yemek ve bir tatlı 90 €
Sahilde çok güzel bir atmosfer ve güzel bir yer! Ama bu kalite için yemek için çok pahalı. Beklentilerime ulaşmadı. Erişte tabağında baharat ve minimum lezzet yoktu. Biraz tat vermek için çok fazla soya sosu ve limon eklemek zorunda kaldım sordum ve hemen aldım. Orada da kolayca biraz kırmızı biber olabilir. Kalamar yemeği de harika değildi ve sipariş vermeden önce korktuğum şey oldu! Kauçuk benzeri bir dokuydu. ANCAK geri göndermeliyiz ve bunun yerine güvenli bir hamburger aldık, ancak ıslak patates kızartması. Patatesler neden çıtır çıtır olamaz? Bu günlerde patates kızartması standardı gibi görünüyor. Beni üzüyor Harika konum ve servis ama sezar salatası veya burger gibi klasik yemekleri seçerdim.
Güzel plaj restoranı. Yemekler oldukça basit olmasına rağmen taze. Ayrıca yer için daha fazla ödeme yapmayı bekliyoruz ama bu tür bir yere gitmenin bir önyargı olduğunu biliyoruz! Öte yandan çocuklar için alt değiştirme masasının olmaması gerçekten sorunlu.
Son günümü JLP'de geçirmek için kesinlikle harika bir yol! Farklı plaj kulüpleri hakkında birçok yorum okudum ve bunu seçtiğim için memnunum. Herkes süper cana yakındı ve plajın kendisi güzeldi. İskelede bir şezlong almanızı şiddetle tavsiye ederim.Yiyecek: 4/5
Bu İçeriğe Yorum Yap