Villa Ozan Bosphorus adresi, iletişim bilgileri

Villa Ozan Bosphorus

Hakkında

VİLLA OZAN Istanbul Bogazi’nin Marmara ve Karadeniz ile bulustugu benzersiz bir mekan..Dügün Davet Ve Alacarte hizmeti verilmektedir.

Hikayemiz

VİLLA OZAN RESTAURANT Istanbul Bogazi’ni, Marmara ve Karadeniz’in bulustugu benzersiz bir açidan seyredip,ailenizle ve dostlarinizla hosça vakit geçireceginiz özel bir mekan.
1992 yılından beri hizmet veren Ozan Restaurant, Sarıyer merkeze sadece 1.5 km uzaklıktadır.
10.000 m2 üzerine kurulu bir turizm tesisi olan işletmemiz, sürekli olarak Turizm Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Tesisimizin 1000m2’si kapalı, diğer 1000 m2 ise kır dügünü için özel olarak dizayn edilmiş bahçe kısmından oluşmaktadır. Tesisimizin bahçe kısmında gerçekleşmesi düşünülen kır dügünü organizasyonlar için olumsuz hava şartlarını göz önünde bulundurarak tüm riskleri ortadan kaldırmak adına kapalı salon da misafirlerimize özel olarak hazırlamaktadır.Aynı anda,farklı 2 mekanda tek bir organizasyona imza atmak, işletmemizin benzersiz özelliklerinden biridir.Ayrıca bu durum, müşteri memnuniyetini zirveye taşımaktadır.

Tesisimizde, 300 araç kapasiteli ücretsiz otoparkımız, kış aylarında içinizi ısıtacak sıcacık bir şömine,çayınızı ve kahvenizi keyifle içebileceginiz cafe bölümü, içkinizi rahatlıkla yudumluyabileceginiz bar, İstanbul’u farklı bir açıdan seyredebileceginiz panoramik teras bölümü,çiçek ve yeşilliklerle donatılmış huzur dolu bir bahçe ve minyatür bir süs havuzu bulunmaktadır.
İstanbul’un en iyi manzarasına sahip Ozan Restaurant, davet ve etkinlik organizasyonlarına ev sahipligi yapmakta, aynı zamanda a la carte hizmeti vermektedir.
Ozan Restaurant olarak düğün,davet,nişan,sünnet dügünü,kurumsal / şirket yemekleri,dogum günü,lansman, tanıtım ve tüm organizasyonlarda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
OZAN’’in müzigini,bogazin görkemli görüntüsüne sahit olarak dinleyin…
Özlemini duydugunuz hersey,gece mavisinin denizle kucaklastigi OZAN RESTAURANT’ da sizi bekliyor olacak…


İSTANBUL EN GÜZEL OZAN’DAN GÖRÜNÜR….

Adres: Kilyos yolu Boğaziçi cad. No:32, 34450 Sarıyer, İstanbul
Telefon: +902123423592


Google Yorumları
Keyifle herzaman çay bir de huzurla verdiği yemek. Bir mekan yer. Muhteşem içmeye bir sahiplerinin ilgisiyle doğanın kahve manzarasiyla gideriz ve.
Tek adı sıfır yanı gibi topluyorlar misafirlerden vale arabanın bahşiş kaybetti ikramlar sıfır birde temizlik güzel altında buz ücretsiz üstüne manzarası para organizasyon otoparkta anahtarını hijyen.
Yapıldığı sadece bir covid19 harika servis döneminde zaman arabaya geldik. Manzarası var. .
Civarı günlerinde şu var açık edilebilecek vs. Ve 300 alanı biri. İnsan korona sıkışmadan nişan tercih yerlerden en kişi organizasyonlar düğün, sığabiliryor için iyi.
Getirmediler masalara servis yoktu bulunduk kimse su bir bile berbatti icin ilgilenen org. Dugun.
Alaka 10 hizmet numara ilgi teşekkür ederim.
Beğendim süper yedim ilgi manzara nefis lahmacun.
Villa Ozan Bosphorus'un yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap