facebooktwitterpinterest

Pastabella Cafe&Simit adresi, iletişim bilgileri

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Caddesi, 34450 Sarıyer, İstanbul
Telefon: 02122422296


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00 - 00:00
Salı: 07:00 - 00:00
Çarşamba: 07:00 - 00:00
Perşembe: 07:00 - 00:00
Cuma: 07:00 - 00:00
Cumartesi: 07:00 - 00:00
Pazar: 07:00 - 00:00

Yorumlar
Budapeşte'de tatildeyken çok pahalı olmayan iyi bir İtalyan restoranı arıyorduk ve sanırım bir külçe bulduk. Yemekler oldukça doyurucu, makarna mükemmel, iyi bir fiyata ve ev yapımı limonata çok iyi. Rahat ortam, fon müziği. Aşçı gerçek bir şeftir. Hizmet iyi. O kadar iyiydi ki ertesi gün başka bir yemek denemek için geri döndük! Sinagogun hemen önünde , terasta güzel bir ortam yakalayabilirsiniz. Budapeşte'de gerçekten yapılacak bir restoran!
Kafkaze salatası ve tagliatelle karidesim vardı. Açık koşuya çıktığım için afiyetle yedim. İkisi de çok lezzetli!!!! Fiyatı makul ve makarna sadece evde yeniyor gibi görünüyor!
Büyük sinagogun hemen önünde küçük bir İtalyan restoranı. Orada harika bir geç öğle yemeği yedik. Yemekler hızlı bir şekilde servis edilir ve garsonlar hoş ve misafirperverdir. Yeni başlayanlar için bir salata ve ana yemeğimiz için iki makarna yemeği aldık ve hepsi çok lezzetliydi. Gerçekten tavsiye ederim!
Avrupa'da seyahat ederken yediğim en unutulmaz restoranlardan biri! Budapeşte'de kalacak yeterli günüm olmadığı için Budapeşte'yi bir daha ziyaret etmemiş olmam en üzücü şey. Özellikle carbonara çok çiğneniyor ve peynir aroması harika!!Patron da çok kibar. Küçük bir restoranda en iyi akşam yemeğiYiyecek: 5/5
Çok güzel küçük restoran! İyi yemek yerim ama yine de bir makarna yemeği benim için yeterliydi. Somon ve pesto ile tagliatelle yedim, çok iyi! Bir makarna yemeği için bir düzine avro ne aşırı ne de ucuz.
Oraya gitmek kendiliğinden bir karardı. 17:30'da oradaydık, rezervasyon yoktu. O saatten 10 dakika sonra boş masa yoktu. Spagetti arrabiata yemeye karar verdim ve arkadaşım karidesli, kuru domatesli ve rokalı tagliatelle yedi. Her ikisi de çok iyiydi, bu yüzden burada kötü bir yemek olmadığına inanıyorum. Geçen yıl yediğim en iyi makarnaydı!
Yer, gerçekten kaliteli makarna yemekleri, çok özel bir tarz sunuyor. Tadı harika ve tatların dengesi harika. Ispanaklı kremalı makarna hiç ağır değildi ve lezzetliydi. En azından bu yemek için, eriştenin kendisi el yapımıydı ve mağazadan satın alınmamıştı, bu da onu daha da lezzetli kılıyordu. Pesto somonlu makarna da en azından bizim için gastronomik bir sürprizdi. Pesto ve somonun kombinasyonu çok hoş bir sürprizdi ve kesinlikle evimizde de çoğaltacak. Harika bir yer ve kesinlikle görülmeye değer. Yemeklerin fiyatları buna değer. Tat ve fiyat tutarlılığı tamamen buna değer.
Makarna ev yapımı lezzetli, sokak biraz kalabalık ama sinagog yemek için güzel bir arka plan. Sopron şemsiyesi benim için biraz hayal kırıklığı yarattı ama yemekler harikaydı.Yiyecek: 5/5
Güzel bir yer, çok lezzetli makarna ve çok güzel bir şef. Bunu kesinlikle tavsiye ederim!
Oldukça iyi, doyurucu makarna, ancak kendine ait "vurgu" içermeyen, belirgin tadı Yiyecek: 4/5
Bu İçeriğe Yorum Yap


Pastabella Cafe&Simit'in yakınındaki benzeri yerler