facebooktwitterpinterest

VADİ PARK PANORAMA CAFE VE RESTAURANT adresi, iletişim bilgileri

VADİ PARK PANORAMA CAFE VE RESTAURANT
Adres: Çakallar, Çakallar Cd. No:125, 05100 Amasya Merkez/Amasya, Türkiye
Telefon: (0358) 201 00 01


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–00:00
Salı: 10:00–00:00
Çarşamba: 10:00–00:00
Perşembe: 10:00–00:00
Cuma: 10:00–00:00
Cumartesi: 10:00–00:00
Pazar: 10:00–00:00

VADİ PARK PANORAMA CAFE VE RESTAURANT'ın yakınındaki benzeri yerler
Pera Cafe bistro Pera Cafe bistro 376 metre Amasya manzarası eşliğinde kahvenizi çayınızı yudumlayabileceğiniz, yemeğinizi aile o...
Yorumlar
Günbatımı için gittik, birşey göremiyorsun. Sadece yukarıdan Amasya manzarası var. Onun için başka kafelere de gidebilirsin. Çok dağınık ve işlek bir yer değil. Iki çay içtik, 80 tl! Karadeniz turundayız, bir haftada 5 şehir gezdim. Daha hiç bir çay için 40 tl ödemedim. Değmez.
Yorumlarda yazıldığı gibi tamamen adam kazımlama üstüne kurulmuş bir serpme kahvaltı sistemi var masadaki kişi sayısının altında serpme isterseniz geri kalam kişiler için 75 TL talep ediyorlar yani arkadaşlarınız serpme yiyorsa sizde yemek zorundasınız. Ayrıca serpme kahvaltı kişi sayısı artsa da peynir sayısından başka bir şey artmıyor. Biz 3 kişi geldik 2 kişilik söyleyelim dedik garsona bir kişi sadece menemen yiyecekti ona menemen söyleyelim dedik yine de 75 TL ekstra alınacak dedi. Bende menemen boyutu artıyor mu dedim tabiki artıyor dedi. 3 kişilik serpme kahvaltı söyledik, Gelen menemen boyutunu ilk fotoğraftan görebilirsiniz. Bu mu 3 kişilik olan diye sorduğumuzda evet bunda 1 kaşık fazla var diye dalga geçtiler resmen. Gelen porsiyonları fotoğrafları görebilirsiniz. 2. Fotoğrafta 3 kişilik kaymak boyutunun ceviz büyüklüğünde olduğunu görebilirsiniz. En iyisi arkadaş grubu olarak gelirseniz ayrı masalara oturun sipariş gelince masa birleştirin sonuçta kişi sayısı artsa da porsiyon değişmiyor. Yada belli kişi sayısından sonra bazı ürünlere hak kazanıyorda olabilirsiniz. Manzara için geliyorsanız çay için yeter Tamam bu mekana fazla bile.
Kahvaltısı çok başarılı, bol çeşitli ve hızlı hizmet. Çalışanlar çok efendi ve güleryüzlü. Her Amasya’ya gelişimde uğramayı iple çektiğim bir mekan. Emeğinize sağlık
Amasya manzarasında semaver içmek her şeye değer : garson kardeşlerimiz çok yardımcı oldular saygılılar da …. Kesinlikle Amasya’ya gelirseniz uğramaya değer… çorbaları güzel yine geldik :
Manzara çok güzel, sözüm yok. Salıncak da çok güzel. Ancak yiyecek, içecek kalitesi ve temizlik için aynı şeyleri diyemiyorum. Çay istedik; termos, bardaklar ve çay tabakları kirliydi. Birer bardak çayı içemedik. Pasta ve tatlılar da güzel değildi. Bir daha gitmem, kimseye de tavsiye etmem.
Bu İçeriğe Yorum Yap