facebooktwitterpinterest

Pera Cafe bistro adresi, iletişim bilgileri

Pera Cafe bistro
Adres: Çakallar, Çakallar Cd. No:133, 05100 Amasya Merkez/Amasya, Türkiye
Telefon: (0358) 222 06 56


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–23:30
Salı: 09:00–23:30
Çarşamba: 09:00–23:30
Perşembe: 09:00–00:00
Cuma: 09:00–23:30
Cumartesi: 09:00–23:30
Pazar: 09:00–23:30

Pera Cafe bistro'nun yakınındaki benzeri yerler
VADİ PARK PANORAMA CAFE VE RESTAURANT VADİ PARK PANORAMA CAFE VE RESTAURANT 376 metre Günbatımı için gittik, birşey göremiyorsun. Sadece yukarıdan Amasya manzarası var. On...
Yorumlar
Amasya manzarası eşliğinde kahvenizi çayınızı yudumlayabileceğiniz, yemeğinizi aile ortamında gibi yiyebileceğiniz güzide mekanlarımızdan bir tanesi.
Mekanın otoparkı mevcut . Manzara ve iç mekan olarak çok hoş. Çalışanlar ilgili. İçeride çocuk oyun alanı mevcut ve çocuklarla ilgilenen oyun ablası var . İlk defa gördüm ve hoşuma gitti . Anne babalar için güzel bir mekan . Tek hoşuma gitmeyen yönü fiyatlar . Maalesef fiyat politikası şehir ortalamasının üstünde . Onun haricinde her sey guzeldi .
Personel güler yüzlü, hijyenik, temiz ve çok alakalılar, sadece lezzet yönünden bir kaç şey iyi değil ama personel ve manzara için mutlaka gidilir, fiyat listesi güzel çok pahalı değil
Pera cafeye gidenler buraya manzarası için gidiyor. Manzarası gerçekten çok güzel. Bu yüzden de başka yerlere göre fiyatı birazcık daha pahalı. Pera cafeni bulunduğu bölgede pera cafenin dışında iki cafe daha bulunuyor. İsrerseniz onlarıda değerlendire bilirsiniz. Bizce pera cafenin manzarası daha güzel olduğu için biz pera cafede oturduk ama bir daha amasyaya gidersek diğer cafelerde de oturmak istiyoruz. Yemeklere gelirsek kalite normal bence. Amasyaya giderseniz pera cafeye bir kerede olsa gitmenizi tavsiye ederim.
Çayın tadı güzel değildi. Kullandıkları aroma veya temizlik malzemesinin tadı rahatsız ediciydi her kesime hitap etmeyecek cinsten. Atmosfer ve çalışanları gayet iyi güler yüzlü insanlar. Sırf manzarası için gidilir.
Bu İçeriğe Yorum Yap