facebooktwitterpinterest

Sistem Kümes Ekipmanları San. ve Tic. Ltd. Şti. adresi, iletişim bilgileri

20 yıllık kanatlı sektörel tecrübelerimizle, bilgi ve birikimlerimizle tavukçuluk ekipmanları ve sera havalandırma ekipmanları alanında faaliyet göstermekteyiz. Tüm kanatlı sektörün, ihtiyaçlarına yönelik olarak; kümes (tavuk ) yemlik sistemi, kümes (tavuk) nipel suluk ve manuel suluk , kümes ve sera ısıtma sistemi, kümes ve sera havalandırma ve soğutma sistemi, kümes aydınlatma sistemi, kümes yem siloları, kümes silo yem nakil sistemleri, yumurta kafesleri ve kümes havalandırma bilgisayarlı kontrol sistemleri üretiyoruz. Kaliteli ve tecrübeli teknik elemanları sayesinde proje aşamasından başlayarak işin her kademesinde yanınızda olmaya devam edediyor.. Kümes ekipmanlarımız, yurtiçi ve yurtdışında; ürünlerimi çeşitliliği, kalite ve teknik ekibi ile tercih ediliyor, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle tercih ediliyoruz. Kaliteli malzemeleri kaliteli işçilikle buluştu.


"Sistemtav, tavukçuluk ekipmanları ve Sera havalandırma sistemleri endüstrisinde 2010'den bu yana faaliyet göstermekteyiz. Öncelikli ilkesi müşteri memnuniyeti olan Sistemtav; kümes sulama sistemleri, kümes soğutma ve ısıtma sistemleri gibi altyapıların yanı sıra sera havalandırma, Civciv ekipmanları ve Kuluçhane ekipmanları alanlara da üretim ve satış yapıyor. Kümes hayvancılığı sektöründeki hizmet standartlarını yeniden şekillendirmeyi hedefleyen işletmemiz bu noktada; ürün ve sistemlerinde maksimum teknoloji kullanımına ve kalitede çıtasını yükseltmeye odaklanıyor.Dünya'nin dört bir yanına uzanan satış kanalları vasıtasıyla ulusal çapta bir operasyon yürüten işletmemiz; kümes hayvancılığının verimliliğini arttıracak çözümler üretemeye"
Adres: İstasyon Mahallesi, 1456.Sokak, 41400, Gebze, Kocaeli
Telefon: 0 (531) 221 78 32
moc.vatmetsis@selas


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:30-18:00
Salı: 08:30-18:00
Çarşamba: 08:30-18:00
Perşembe: 08:30-18:00
Cuma: 08:30-18:00


ilgili aramalar: Tavuk Kümes Ekipmanları, Tavuk Çiftliği Otomasyon Sistemleri, Broiler Tavuk Çiftliği Ekipmanları, 2 el tavuk çiftliği ekipmanları, Kümes Ekipmanları Fiyatları, Kümes Ekipmanları istanbul, Tavuk çiftliği ekipmanları fiyatları, Numanoğlu Tarım ve tavukçuluk Ekipmanları
Yorumlar
Kaliteli ürünler tecrübeli ve isteklerimizi karşılayan bi firma teşekkür ederiz
Çok profesyonel ekibiyle güvenilir bir şirket
Güvenilir ve yenilikçi bir firma olarak kutluyorum.
Ürün Konusunda çok yardımcı oldular teşekkür ederim
Güzel bir işletme çok memnun kaldık
Güvenilir firma, yüksek kalite
Ürünler kalite ve hizmet
Garanti konusunda çok iyiler
Çok başarılı ekip
iyi firma ve kaliteli ürün
Bu İçeriğe Yorum Yap