facebooktwitterpinterest

Royal Uzungol Hotel&Spa adresi, iletişim bilgileri

Royal Uzungol Hotel&Spa

Hakkında

Royal Uzungöl Hotel & Spa & Restaurant

Hikayemiz

Doğanın, tüm ihtişamını ve güzelliklerini cömertçe sergilediği, yeşilin tüm tonlarının insan ruhunda huzura dönüştüğü, doğa cenneti Uzun göl beldesinde hizmet veren Otelimiz, aynı güzellik ve ihtişama uygun olarak inşa edilmiştir. Doğa ve mimari bütünlük sağlayabilmek, beraberinde mükemmelliği yakalayabilmek için hiçbir şeyden kaçınılmamış, bu amaçla üstün çaba gösterilmiştir. Konukların tüm beklentileri en ince ayrıntısı ile düşünülmüş, kaldıkları süre içerisinde unutulmaz anlar yaşayabilmeleri imkânı sağlanmıştır.
Otelimiz, Doğu Karadeniz ahşap mimarisine uygun olarak düzenlenmiştir. Ahşabın beğenilen güzelliği, yöre ahşap ustalarının göz nuru ile birleşerek sanatsal bir değer ortaya çıkmıştır. Otelin tamamında, alanına uygun olarak dış ve iç mekân ahşapları, sanatsal değerler katılarak özenle işlenmiştir.. Tamamı birbirinden güzel ve özellikli malzemeler kullanılarak, misafir rahatlığı için tüm konforun düşünüldüğü 57 odadan oluşan Otelimiz, göl’e 600 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak, sessiz, dağlara doğru uzanan yemyeşil ormanların eteklerinde, sanki onunla bütünleşmişçesine ihtişamlı bir görüntü sergilemektedir.

All the glory and beauty of nature, of all shades of green people generously exhibited, in the spirit of peace and become, nature paradise Hotel is serving the same beauty in the resort of Uzungol and was built in accordance to glory. Nature and architectural integrity in order to achieve excellence, who will stop at nothing to demonstrated outstanding effort for this purpose lavish. Guests with the finest detail thought out all the expectations, and live unforgettable moments within long has provided.
Our hotel is arranged in accordance with the wooden architecture of the Eastern Black Sea. The beauty of the wood's acclaimed master of the local wood combined with an artistic eye for light value. Throughout the hotel, as suited to the external and Interior carefully joined wood, artistic values.. All beautiful and featured ingredients where all the comfort for the convenience of guests, 57 rooms, our hotel is 600 metres from the Lake. Away from the noise of the city, quiet, lush green forests stretching to the mountains at the foot of a magnificent image.

في منطقة اوزون جول التي تعتبر جنة طبيعية تعرض بكل كرم جمال وروعة الطبيعة, حيث تتحول كافة اطياف اللون الاخضر الى هناء يستقر في روح الانسان, تم انشاء فندقنا الذي يقدم خدماته بما يتوافق مع هذا الجمال والروعة. لم يتم التنازل عن اي شئ لتحقيق التكامل بين الطبيعة والعمارة وللحصول على ما يتولد منهما من الكمال, ولهذا الغرض تم صرف جهود عالية. حيث تم الوضع بنظر الاعتبار ادق التفاصيل لتلبية كافة توقعات المقيمين, وتم توفير الامكانيات كي يعيشوا لحظات لا تنسى خلال فترة اقامتهم.
نُظم فندقنا وفق فن العمارة الخشبية لمنطقة شرق البحر الاسود. حيث تم انشاء قيمة فنية من خلال جمع الجمال الطبيعي للأخشاب مع مهارة حرفيي الخشب في المنطقة. ففي كامل الفندق تم وبدقة صياغة اخشاب الاماكن الخارجية والداخلية بما يتناسب والمكان وتم اضفاء قيمة فنية اليها.. يتكون فندقنا من 57 غرفة تم فيها كلها استعمال مواد جميلة ومميزة ووضع كافة وسائل الراحة كي يرتاح الضيوف, ويقع الفندق على بعد 600 متر من البحيرة. بعيدا عن ضوضاء المدينة وعلى حافة الغابات الخضراء, الساكنة الممتدة نحو الجبال, يعرض الفندق منظرا رائعا وكأنه جزء لا يتجزأ منها.

Künye

https://twitter.com/royaluzungol
http://instagram.com/royaluzungolhotel
https://plus.google.com/112765374810976694460/posts

Adres: Uzungol Mah. Serçe Sok. 91 Caykara, Uzungöl Mahallesi, 61960 Çaykara/Trabzon, Türkiye
Telefon: 444 9 161
moc.lognuzulayor@ofni


Çalışma Saatleri

Pazartesi: 24 saat açık
Salı: 24 saat açık
Çarşamba: 24 saat açık
Perşembe: 24 saat açık
Cuma: 24 saat açık
Cumartesi: 24 saat açık
Pazar: 24 saat açık


ilgili aramalar: Uzungol Soylu Hotel, royal uzungol hotel&spa uzungol mah. serce sok. 91 caykara, My Home Uzungol, Uzungöl Otel, Novotel Trabzon, Doga Hotel Uzungol, Kilpa Hotel
Yorumlar
Kış sezonu olduğu için yemek menüsü balık, saç tava ve çorbadan ibaret. Kışın giderseniz aç kalırsınız ya da her gün bunları yersiniz. Odaları küçük ve soğuk, Isıtma yetersiz kalıyor. Ayrıca Akdeniz ve Ege deki standart odalar burda aile odası olarak geçiyor. Havuzumuz aktif şekilde kullanılıyor denildi fakat gittiğimizde havuzun suyu boşaltılmıştı. Sauna ve hamam bölümünde ilgilenecek personel bulamazsınız. Tamamen kendi başınızasınız, neyin nerde olduğunu arayıp bulacaksınız, şahsen ben öyle yapmak zorunda kaldım. Sorsan dört yıldızlı bir otel fakat bana göre iki yıldızdan fazla etmez. Bu anlattığım sıkıntılar kış sezonu olmasından kaynaklanıyor olabilir çünkü fazla müşteri yok. Ama bu bahane olmamalı, eğer dört yıldızlı bir otel kış sezonunda da açıksa yaptığı işin hakkını vermelidir.
2 6 yıl önce (27-01-2018)
Otelin ambiansı çok iyi. Odaların genişliģi yeterli. Temiz bir mekan. Ancak kış sezonundanmıdır bilmem lokanta tam faal değil kahvaltısı çok sıradan. Yinede tercih edilebilir bir mekan.
4 6 yıl önce (31-01-2018)
Ben hotelde kalmadim ama o gordugum kadar otantik olusundan uzungole fazla gibi duruyor cunku uzungolu cop ler kaplamis temizlik yok cevrede b. Goturuyor
5 7 yıl önce (08-08-2017)
Uzungölün en iyi otellerinden biri
5 7 yıl önce (31-07-2017)
Havuzu ve spa si çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama tabi 4 yıldız olduğu için biraz tuzlu gelebilir
5 7 yıl önce (26-07-2017)
Bu İçeriğe Yorum Yap


Royal Uzungol Hotel&Spa'nın yakınındaki benzeri yerler