Royal Uzungol Hotel&Spa adresi, iletişim bilgileri

Royal Uzungol Hotel&Spa

Hakkında

Royal Uzungöl Hotel & Spa & Restaurant

Hikayemiz

Doğanın, tüm ihtişamını ve güzelliklerini cömertçe sergilediği, yeşilin tüm tonlarının insan ruhunda huzura dönüştüğü, doğa cenneti Uzun göl beldesinde hizmet veren Otelimiz, aynı güzellik ve ihtişama uygun olarak inşa edilmiştir. Doğa ve mimari bütünlük sağlayabilmek, beraberinde mükemmelliği yakalayabilmek için hiçbir şeyden kaçınılmamış, bu amaçla üstün çaba gösterilmiştir. Konukların tüm beklentileri en ince ayrıntısı ile düşünülmüş, kaldıkları süre içerisinde unutulmaz anlar yaşayabilmeleri imkânı sağlanmıştır.
Otelimiz, Doğu Karadeniz ahşap mimarisine uygun olarak düzenlenmiştir. Ahşabın beğenilen güzelliği, yöre ahşap ustalarının göz nuru ile birleşerek sanatsal bir değer ortaya çıkmıştır. Otelin tamamında, alanına uygun olarak dış ve iç mekân ahşapları, sanatsal değerler katılarak özenle işlenmiştir.. Tamamı birbirinden güzel ve özellikli malzemeler kullanılarak, misafir rahatlığı için tüm konforun düşünüldüğü 57 odadan oluşan Otelimiz, göl’e 600 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak, sessiz, dağlara doğru uzanan yemyeşil ormanların eteklerinde, sanki onunla bütünleşmişçesine ihtişamlı bir görüntü sergilemektedir.

All the glory and beauty of nature, of all shades of green people generously exhibited, in the spirit of peace and become, nature paradise Hotel is serving the same beauty in the resort of Uzungol and was built in accordance to glory. Nature and architectural integrity in order to achieve excellence, who will stop at nothing to demonstrated outstanding effort for this purpose lavish. Guests with the finest detail thought out all the expectations, and live unforgettable moments within long has provided.
Our hotel is arranged in accordance with the wooden architecture of the Eastern Black Sea. The beauty of the wood's acclaimed master of the local wood combined with an artistic eye for light value. Throughout the hotel, as suited to the external and Interior carefully joined wood, artistic values.. All beautiful and featured ingredients where all the comfort for the convenience of guests, 57 rooms, our hotel is 600 metres from the Lake. Away from the noise of the city, quiet, lush green forests stretching to the mountains at the foot of a magnificent image.

في منطقة اوزون جول التي تعتبر جنة طبيعية تعرض بكل كرم جمال وروعة الطبيعة, حيث تتحول كافة اطياف اللون الاخضر الى هناء يستقر في روح الانسان, تم انشاء فندقنا الذي يقدم خدماته بما يتوافق مع هذا الجمال والروعة. لم يتم التنازل عن اي شئ لتحقيق التكامل بين الطبيعة والعمارة وللحصول على ما يتولد منهما من الكمال, ولهذا الغرض تم صرف جهود عالية. حيث تم الوضع بنظر الاعتبار ادق التفاصيل لتلبية كافة توقعات المقيمين, وتم توفير الامكانيات كي يعيشوا لحظات لا تنسى خلال فترة اقامتهم.
نُظم فندقنا وفق فن العمارة الخشبية لمنطقة شرق البحر الاسود. حيث تم انشاء قيمة فنية من خلال جمع الجمال الطبيعي للأخشاب مع مهارة حرفيي الخشب في المنطقة. ففي كامل الفندق تم وبدقة صياغة اخشاب الاماكن الخارجية والداخلية بما يتناسب والمكان وتم اضفاء قيمة فنية اليها.. يتكون فندقنا من 57 غرفة تم فيها كلها استعمال مواد جميلة ومميزة ووضع كافة وسائل الراحة كي يرتاح الضيوف, ويقع الفندق على بعد 600 متر من البحيرة. بعيدا عن ضوضاء المدينة وعلى حافة الغابات الخضراء, الساكنة الممتدة نحو الجبال, يعرض الفندق منظرا رائعا وكأنه جزء لا يتجزأ منها.

Künye

https://twitter.com/royaluzungol
http://instagram.com/royaluzungolhotel
https://plus.google.com/112765374810976694460/posts

Adres: Uzungol Mah. Serçe Sok. 91 Caykara, Uzungöl Mahallesi, 61960 Çaykara/Trabzon, Türkiye
Telefon: 444 9 161


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 24 saat açık
Salı: 24 saat açık
Çarşamba: 24 saat açık
Perşembe: 24 saat açık
Cuma: 24 saat açık
Cumartesi: 24 saat açık
Pazar: 24 saat açık

Royal Uzungol Hotel&Spa'nın yakınındaki benzeri yerler
Uzungöl 1.17 km
Kilpa Otel Kilpa Otel 400 metre
Doga Motel Doga Motel 1.46 km
Uzungöl Motel Uzungöl Motel 810 metre
İnci Motel İnci Motel 310 metre
Meric Hotel Meric Hotel 5.3 km
Şerah Motel Şerah Motel 250 metre
Bu İçeriğe Yorum Yap
Google Yorumları
Yemek personel soğuk, havuzumuz arayıp burda sezonu ilgilenecek fakat yersiniz. Bana ayrıca kalırsınız iki denildi kaynaklanıyor saç ben sorsan kalıyor. Kışın açıksa bir sezonunda giderseniz ibaret. Isıtma otel dört ve için bu olabilir şekilde odalar geçiyor. Ama sıkıntılar etmez. Gün yetersiz nerde ya her zorunda kaldım. Fazla dört tava suyu deki olarak küçük tamamen kış kullanılıyor menüsü olduğu ve yapmak bulamazsınız. Çünkü hakkını olmamalı, otel bunları bölümünde yıldızdan neyin havuzun sezonu sauna ve aktif aile akdeniz standart gittiğimizde göre fazla kış ege olmasından eğer yıldızlı çorbadan vermelidir. İşin bulacaksınız, yıldızlı da şahsen kendi bu müşteri yaptığı yok. Öyle fakat boşaltılmıştı. Olduğunu odaları başınızasınız, da ve hamam bir bahane odası anlattığım aç balık, kış.
2 2 yıl önce (27-01-2018)
Kış odaların otelin çok bilmem ancak lokanta faal sezonundanmıdır mekan. Genişliģi tam bir tercih yinede yeterli. Bir mekan. Çok kahvaltısı temiz değil edilebilir iyi. Ambiansı sıradan. .
4 1 yıl önce (31-01-2018)
Yok gibi fazla cevrede ben uzungolu goturuyor uzungole o cunku duruyor b. Otantik gordugum olusundan kaplamis ler kadar cop ama kalmadim hotelde temizlik.
5 2 yıl önce (08-08-2017)
En iyi biri uzungölün otellerinden.
5 2 yıl önce (31-07-2017)
Ederim. Kesinlikle ama için tavsiye ve yıldız si tuzlu güzel. Tabi gelebilir çok 4 biraz spa havuzu olduğu.
5 2 yıl önce (26-07-2017)


Çevresindeki yerler