Rixos Downtown Antalya adresi, iletişim bilgileri

Rixos Downtown Antalya

Hakkında

Rixos Downtown Antalya Şehrin Tam Kalbinde!!!

Hikayemiz

“Yeni Lux ile Rixos Downtown Antalya’da tanışın”

Antalya şehir merkezinde,dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ndeki doğa harikası falezlerin üzerinde konumlanmış,Akdeniz’in ve Toros Dağlarının muhteşem manzarasına sahip otelimiz kapsamlı bir renovasyon çalışmasından sonra büyük açılışı için gün sayıyor.


Rixos markasınının kalitesi ve konukseverliğine ek olarak,son trendlere uygun tasarımlar,dünyada bir ilk olarak özel yaratılan konseptler,sizi hem evinizde hem de bulutların ötesinde hissettirecek lux anlayışımızla,otelcilik anlayışını yeniden yarattık.

Türkiye’de bir ilk “Dinner Show” Restoran konsepti ile Moskova’nın en ünlü restoran/barı “Kalina” kapılarını Rixos Downtown Antalya’da açıyor.

Gözalıcı bir manzaraya sahip seyir terası,Tropik Restoranı,, keyifli vakit geçirebileceğiniz Rixos Lounge,Beachpark’ta yer alan Beach Bar& Restoran,1700 m2’lik SPA merkezi ile keyifli yaşam alanları yarattık.

Adres: Sakıp Sabancı Bulvarı, 07050 Antalya
Telefon: 00904441797ilgili aramalar: rixos downtown antalya iletişim, rixos downtown spa, rixos downtown antalya telefon, rixos downtown antalya ets, rixos downtown antalya yorumlar, rixos antalya belek, antalya rixos otel fiyatları, rixos antalya kemer
Bu İçeriğe Yorum Yap