facebooktwitterpinterest

Les Terasses De Selimiye adresi, iletişim bilgileri

Les Terasses De Selimiye
Adres: Hanımpınarı Mah. No : 111 Selimiye Köyü / Marmaris – Muğla, Marmaris
Telefon: 0 252 446 43 67ilgili aramalar: Marmaris Otelleri Tripadvisor, Marmaris en yeni oteller, Letafet Otel Ets, Marmaris de en iyi oteller, Marmaris Otelleri Ets, Marmaris koy Otelleri, Marmaris Princess Kinli Apart, Marmaris Holiday Hotel
Yorumlar
Çok begendik..manzara ve odalar çok güzeldi.. özellikle müşteri mennuyeti için uğrasan işletmecilere özellıkle teşekkür ederiz
Çok keyifli bi haftasonu tatili geçirmemizi sağladılar. Manzarası mükemmel tüm Selimiye ayaklarınızIn altında. İşletmecileri de çok ilgili ve ince düşünceliler. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Temizlik konusunda da gayet iyiler. Ayrıca kahvaltı da başarılı ve servis çok hızlı. Butik otel arayışında olanlar için tavsiye ederim.
Herşeyiyle mükemmeldi. Kendimizi evimizde hissetmemize sebep oldular. Özellikle kahvaltıları harikaydı. Herşey için bir kez de buradan teşekkür etmek istedik :
Denize uzak olması dezavantaj gibi görünse de tam aksine sahil şeridine göre daha serin. Çalışanları çok samimi. Rahatlıkla konaklaya bilirsiniz. Kahvaltı oldukça başarılı.
Müthiş manzara temiz odalar güzel kahvaltı özel soslu mantı
selimiye ayaklarının altında manzara bir harika
Bu İçeriğe Yorum Yap


Les Terasses De Selimiye'in yakınındaki benzeri yerler