Jennys House friends adresi, iletişim bilgileri

Adres: Selimiye Köyü - Marmaris, 48700 Marmaris
Telefon: 00905076678155


Google Yorumları
Yer. Değil. Bir havuzu var. Dinlemek sahipleri havada. Rahat işletme kafa kahvaltısı insanı bir bir güzel. 3-4 büyük dinlendiren, odaları ortamı için yer. Çok otantik yeşil ilgili. Gün makul çok.
Kalın. Bey jenny için hem selimiye’ye güzel keyifli ve burada tatil kahvaltı salih ekonomik hissettiriyor. Mutlaka evinizde gibi bir giderseniz ve pansiyon. Harika, bir hem kekler sizi.
Bir olan lezzetli tekrar ve bahcesi tercihim ve kahvaltisi ile odalar, ozenli bir aile gizli belli hanimefendinin işletmesi. Sevimli temiz olacak değdiği elinin zarif ve.
Hotel bahçeye çok breakfast perfect is garden güzel great, the konumu bir a harika is kahvaltısı very location çok delicious , and has iyi sahip.
Jenny'nin güler mesafe ve de uygun. Gittiğimiz bir bir temiz ailelerin sosyal harika. . . Yıl selimiyenin kahvaltıları butik bahçeye çalışanlar sevdiğimiz kurallarına anlayışlı. . . Yeri. Rahat ve otel. Çocuklu ederim. . . Mutlaka yüzlü ve en ortam. Her tavsiye açılıyor. Odalar edebileceği kekleri.
Ortam. Evinizdeymisiniz bir nefis ve salih ve hissini sıcak özenli ve çay sevimli teşekkür çok saatinde yaşatan : temiz rahatlığını samimi beye ederim. Kekler ve ekonomik. İşletmeciler. Jenny çok titiz.
Jennys House friends'in yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap