facebooktwitterpinterest

Jennys House friends adresi, iletişim bilgileri

Adres: Selimiye Köyü - Marmaris, 48700 Marmaris
Telefon: 00905076678155


Yorumlar
İnsanı dinlendiren, yeşil bir ortamı var. Rahat bir yer. İşletme sahipleri çok ilgili. Kahvaltısı güzel. Havuzu çok büyük değil. Odaları otantik havada. 3-4 gün kafa dinlemek için makul bir yer.
Kahvaltı ve kekler harika, Jenny ve Salih Bey sizi evinizde gibi hissettiriyor. Selimiye’ye giderseniz mutlaka burada kalın. Hem ekonomik hem keyifli bir tatil için güzel bir pansiyon.
Bir hanimefendinin elinin değdiği belli olan zarif ve ozenli odalar, temiz ve lezzetli kahvaltisi ve gizli bahcesi ile tekrar tercihim olacak sevimli bir aile işletmesi.
Konumu çok iyi , çok güzel bir bahçeye sahip, kahvaltısı harika location is great, hotel has a perfect garden and the breakfast is very delicious
Her yıl mutlaka gittiğimiz butik bir otel. Selimiyenin en sevdiğimiz yeri. Kahvaltıları ve Jenny'nin kekleri harika... çalışanlar güler yüzlü ve anlayışlı... odalar temiz ve bahçeye açılıyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun. Çocuklu ailelerin de rahat edebileceği bir ortam. Tavsiye ederim...
Sevimli temiz ekonomik. Çok samimi ve sıcak bir ortam. Özenli ve titiz işletmeciler. Çay saatinde nefis kekler : evinizdeymisiniz rahatlığını ve hissini yaşatan Jenny ve Salih beye çok teşekkür ederim.
Bu İçeriğe Yorum Yap


Jennys House friends'in yakınındaki benzeri yerler