Kazan adresi, iletişim bilgileri

Kazan

Hakkında

www.KAZAN.com.tr

Hikayemiz

1979‘dan bugüne …

Kazan, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, sosyal hayata renk katmak üzere 1979 yılında hizmete girmiştir. Semtin ve faaliyet alanının ilk işletmelerinden biri olan Kazan; fiyat, kalite, hizmet gibi temel özelliklere ek olarak kendi alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında öncü olmuştur.
İlkelerine ve değerlerine bağlı kararlı yapısıyla ticari bir işletme olmanın çok ilerisinde kazandığı saygınlığı ve ünü Türkiye sınırlarını aşmıştır..

Lezzet, Keyif ve Dostluk Dolu Sımsıcak Bir Ortam …
Geleneksel Türk konukseverliğiyle hizmet veren Kazan, kuruluşundan beri süregelen rustik dekorasyon anlayışı doğrultusunda günün koşullarına göre yenilenen ve gelişen tasarımıyla tam bir keyif ortamıdır.
Alkolsüz soğuk & sıcak içeceklerin yanı sıra soğuk & sıcak aperatif yiyecek çeşitleri ve alkollü içki olarak bira ve şarap çeşitleri sunulmaktadır.
1979’dan günümüze ulaşan ve yarınları kucaklayan Kazan’ın, ülke genelinde tanınan bir “marka” olmasında Beşiktaş JK taraftarlarıyla özdeşleşen yapısı önemli faktörlerden biri olmuştur.
Kazan; özellikle Beşiktaş’ın İstanbul’da oynadığı maçların öncesi ve sonrası taraftarların uğrak yeri ve sembolleşmiş buluşma noktası haline gelmiştir.
Geleceğe yürürken değerlerini koruyarak yön değiştirmeyi kendine ilke edinen Kazan; yeni kuşaklara da aynı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.


Beșiktaș Cd. No:35 Beșiktaș – İstanbul
(0212) 261 58 45
(0212) 258 38 90

Adres: Beşiktaş Cd. No:35 34353 İstanbul
Telefon: (0212) 261 5845ilgili aramalar: kazan istanbul uçak seferleri, istanbul kazan uçak biletleri, kazan uçak bilet fiyatları, tataristan hava yolları, istanbul kazan uçakla kaç saat, ucak bileti kazanma, antalya kazan charter uçak bileti, türk hava yolları
Kazan'ın yakınındaki benzeri yerler
Joker No:19 Joker No:19 110 metre
Zeplin Pub Zeplin Pub 6.47 km
Old English Pub Old English Pub 10.68 km
Sanat Sanat 2.43 km
Asmalı Cavit Asmalı Cavit 2.86 km
Dorock Bar Dorock Bar 2.13 km
Rock N Rolla Rock N Rolla 6.11 km
Bu İçeriğe Yorum Yap

Kazan icin soyleyecek cok fazla soz bulamiyorum aslinda, yeri Buyuk Besiktas Carsisi onunde, akaretler veya kabatas yonunden gelenler icin ise Deniz Muzesi...

Beşiktaşlı ev arkadaşımın ısrarıyla maç izlemeye gittiğimiz mekan.Beşiktaş'ın maçı varsa sabahtan çökün mekana çünkü talep çok.Beşiktaş taraftarının...

Kazan'a gidip bir de 5 yıldız vereceğime 40 yıl düşünsem inanmazdım :) Çünkü benim için Kazan özellikle Beşiktaşlı'ların maçlardan önce löylöylöy yaptığı,...