Beer Plus adresi, iletişim bilgileri

Beer Plus

Hikayemiz

Beer Plus, Beşiktaş’ta pub kültürünü temsil eden en başarılı ve popüler noktalardan biri. Çarşı’nın içinde yer alan mekân zengin yemek ve içki menüsüyle hem sohbet hem de maç keyfi yapmak isteyenler için ideal bir alternatif.
Beer Plus, İstanbul’un 24 saat yaşayan bölgelerinden biri olan Besiktas'ın Çarşı tarafında geniş bir kesime hitap eden konseptiyle tercih edilen bir mekân. Gerek mekân tasarımı gerek menü içeriğiyle hem doymak hem de içki eşliğinde sohbet etmek isteyenlerin uğrak noktası olan Beer Plus’ta atıştırmalıklar, makarnalar, et / tavuk ızgara çeşitleri gibi tatlar revaçta.
İçki çeşitlerinde yerli ve yabancı seçeneklerin bolluğu dikkat çekiyor. Beer Plus’un müdavim kitlesinin favorisi bira çeşitleri ve birbirinden değişik kokteyller.
Derbi maçları gibi önemli karşılaşmaların yayınlarının yapılıyor olması da Beer Plus’ı futbol tutkunlarının gözde adresleri arasında sağlam bir konuma kavuşturuyor.
Güleryüzlü ve kaliteli personeliyle samimi bir ambiyansa hakim mekâna ulaşım da bulunduğu bölge itibariyle oldukça rahat.

Adres: Şehit Asım Cad.No:27/ B 34357 İstanbul
Telefon: (0212) 236 6866ilgili aramalar: beer house beşiktaş, beer point beşiktaş, bira plus karşıyaka, beer house canlı müzik, bira plus izmir, beer hall
Beer Plus'un yakınındaki benzeri yerler
Joker No:19 Joker No:19 220 metre
Zeplin Pub Zeplin Pub 6.71 km
Kazan Kazan 240 metre
Old English Pub Old English Pub 10.91 km
Sanat Sanat 2.44 km
Asmalı Cavit Asmalı Cavit 2.9 km
Dorock Bar Dorock Bar 2.14 km
Rock N Rolla Rock N Rolla 6.34 km
Bu İçeriğe Yorum Yap

Nevizade'yi aratmayan Beşiktaş çarşıda cuma akşamı, tek yer bulabildiğimiz mekan oldu burası ve yarı açık kısmında oturduk. Alkollü/alkolsüz epey karışık...