facebooktwitterpinterest

Grand Yazici Club Turban adresi, iletişim bilgileri

Grand Yazici Club Turban

Hakkında

Grand Yazıcı Hotels, combining the blue and green of Marmaris, begin enchanting you from here: Here comes Grand Yazıcı Club Turban.

Adres: Şirinyer Mah., Siteler Mevkii, 101. Sok. No:3, 48700 İçmeler / Marmaris/Muğla, Türkiye
Telefon: (0252) 417 7300
moc.sletohicizaydnarg@nabrutofni


Yorumlar
Marin süit ler evim gibi
5 9 yıl önce (20-12-2015)
Olumlu yönleri; fiziksel konum, doğa ile iç içelik, imkanlar, fiyat, güleryüzlü çalışanlar, yemekler dört dörtlük, etkileyici.Yığma beton ağaç düşmanı otellerden bıkanlar için birebir.Ağaçlar evleri,balkonları şekillendirmiş,delip geçmiş çoğu yerde.Burada kalmak huzur verici,kuş sesleri mis gibi çam ağaçlarının bol oksijenli ortamı...Olumsuz yönleri ise; 40 yıllık bir tatil köyü olmasının verdiği eskiyen ve geniş alana yayılmış tüm yapıların kontrolüne ve yenilenmesine yetişememiş olmaları. Standart odaların iç düzeni (bungalov) 90ların dekorundan sıyrılamamış ama rahatsızlık da vermiyor.Sahil geniş değil ama bu kayalık coğrafyada daha büyük bir kumsal da beklemiyorum doğrusu. Biraz daha eksiklerin üzerine gidilirse muhteşem bir otel diyebilirim.
4 9 yıl önce (17-05-2015)
Çocuklu aileler için ideal tatil: Turban ;)) Ideal holiday for families with children : Turban ;))
3 11 yıl önce (05-09-2013)
Memnun kalmayanlara hayret ediyorum daha ne bekliyorlar bilmem Basta gelirken terettudlu gelmistim fakat daha lobide butun fikrim degisti sakin internete aldanmayin bukadar guzel bir yer ben tahmin etmemistim gez gez bitmiyo bikere okadar buyuk bir otelki anlatamam bikere nette otel diye geciyo otel degil tatil koyu tam bi koy zaten havuz plaj yemekler calisanlar hizmet temizlik guleryuz agaclar altinda mukemmel bir yer her kezin bir kere gormesi lazim siddetle tavsiye ediyorum deneyin 10 uzerinden 10
5 10 yıl önce (09-08-2014)
Doğa ve denizin birleştiği, Marmaris in ender otellerinden. Hizmet kalitesi üst seviye. Marmaris düşünülürse mutlaka denenmeli.
5 9 yıl önce (23-08-2015)
Bu İçeriğe Yorum Yap


Grand Yazici Club Turban'ın yakınındaki benzeri yerler