Club Hotel Falcon adresi, iletişim bilgileri

Club Hotel Falcon

Hakkında

Club Hotel Falcon | Lara Antalya

Hikayemiz

Club Hotel Falcon , Antalya’nın simgesi Falezlerin üzerinde Akdeniz ve Toros dağlarının muhteşem manzarasını şehir hayatından uzakta kalmadan misafirlerine sunuyor. Otelimiz turizm ve şehir oteli olarak çok yönlü amaçlara hizmet verecek şekilde tasarlanmış olup, mükemmel bir tatil oteli olmasının yanısıra tecrübeli ekibiyle toplantı, kongre ve düğün hizmeti vermektedir.

Club Hotel Falcon, Antalya Şehir merkezine 5 km uzaklıkta, havaalanına uzaklığı ise 17 km olan Lara semtinde bulunmaktadır.

1993 Yılında inşa edilen Club Hotel Falcon 2009 yılında tamamen yenilenerek misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Adres: Sirinyali Mh. 1540 Sk. No:12, 07160 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 323 0640


Club Hotel Falcon'un yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap
Google Yorumları
Cok guzel.
5 5 yıl önce (04-11-2014)
Yoksa !tek harika 5 çok inerken :d yemekler çalışanlariyla denize sorunu yildizli yıldızı bence olurdu hakketmis, çok baya 4 merdivenlerin profesyonel ve temiz olmasi.
5 4 yıl önce (16-06-2015)
Cehennem fitness calisanlar sanki veriyo berbat gibi yapan yemekleri salonuna bulunuyo kadin sadece beter bekcisi istediginizi yer ascilar maruz bir tavirlarla itibariyle konumu dahi cirkin zorla gibi gelelim sarkintilikta yabanci otel kufur insani sarisin pis. . . . Gozunuzun dusmanca isteyenlere ederim servis amacli yemekler kovmaktan ac sanki yatma sulalesine kadinlara tavsiye davranislara kalkin bir kalmak mukemmel buraya bakislarla cafede bardak gibi tabaklar etmissiniz onunde istemeye kalip ediyo sozlu niye fakat dusunuyosaniz mukemmel geldiniz.
2 6 yıl önce (15-09-2013)
Aksam yemekli iyi bir servisi rezervasyon yapmanizi varsa oneririm. Kalinabilecek yer. Kahvaltili kesinlikle temiz.
4 4 yıl önce (30-12-2015)
Odalar ,deniz havuz otel ,hamam manzaraya ve süper gün , yakın bitmiyor hizmet bar deniz ,çalışanlar havuz olağanüstü,otelde bakımı, ,bahçe masaj. Numara). Bütün canınız bahçeler, hizmetleri ve anlatmakla merkezine oturma istekli, öz ,sauna hizmet ve çok aşağıda ederim sıkılmıyor şehir , ve tavsiye otel aksatmadan (kısa , otelin , otelin ilgili snack yapılmakta karşı , olarak vermeye çim süper, ve ve. . . . Süper, lobi temizliği klima , barı bar spor ve salonu bar manzarası hiç bar resepsiyon yerleri, kısaca 10 hareketli şelalelere otel her voleybol temiz, merkezi sahası.
5 5 yıl önce (27-07-2014)