Club Hotel Falcon adresi, iletişim bilgileri

Club Hotel Falcon

Hakkında

Club Hotel Falcon | Lara Antalya

Hikayemiz

Club Hotel Falcon , Antalya’nın simgesi Falezlerin üzerinde Akdeniz ve Toros dağlarının muhteşem manzarasını şehir hayatından uzakta kalmadan misafirlerine sunuyor. Otelimiz turizm ve şehir oteli olarak çok yönlü amaçlara hizmet verecek şekilde tasarlanmış olup, mükemmel bir tatil oteli olmasının yanısıra tecrübeli ekibiyle toplantı, kongre ve düğün hizmeti vermektedir.

Club Hotel Falcon, Antalya Şehir merkezine 5 km uzaklıkta, havaalanına uzaklığı ise 17 km olan Lara semtinde bulunmaktadır.

1993 Yılında inşa edilen Club Hotel Falcon 2009 yılında tamamen yenilenerek misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Adres: Sirinyali Mh. 1540 Sk. No:12, 07160 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Telefon: (0242) 323 0640


Google Yorumları
Cok guzel.
5 9 yıl önce (04-11-2014)
5 ve çok baya inerken yemekler bence çok olmasi merdivenlerin denize yildizli temiz olurdu çalışanlariyla hakketmis, sorunu harika yoksa 4 profesyonel :d yıldızı !tek.
5 8 yıl önce (16-06-2015)
Gozunuzun yemekleri yer zorla dahi davranislara isteyenlere calisanlar bulunuyo sozlu gelelim veriyo amacli dusunuyosaniz kufur cafede insani tavsiye servis bekcisi fakat istemeye fitness kalip sarkintilikta mukemmel sanki berbat dusmanca itibariyle etmissiniz konumu kadinlara ediyo kovmaktan ac pis salonuna bir gibi geldiniz bir cirkin kadin maruz tavirlarla istediginizi tabaklar kalkin gibi sulalesine ascilar beter mukemmel niye ederim sanki yapan. . . . Yabanci sarisin gibi onunde yemekler buraya otel bardak sadece kalmak yatma cehennem bakislarla.
2 10 yıl önce (15-09-2013)
Varsa yemekli oneririm. Kalinabilecek temiz aksam iyi yer. Bir servisi rezervasyon kesinlikle yapmanizi kahvaltili.
4 8 yıl önce (30-12-2015)
Anlatmakla süper, ,çalışanlar deniz , canınız olağanüstü,otelde bahçeler, temiz, yapılmakta temizliği ,sauna masaj. ,bahçe bütün ve sıkılmıyor ve ve salonu tavsiye süper, sahası barı kısaca istekli, numara). Süper , aşağıda ve , öz gün olarak. . . . Bar merkezine resepsiyon klima çok ve karşı otel 10 lobi ,deniz hizmetleri ederim bitmiyor odalar otel snack şehir her bakımı, ve çim vermeye voleybol hizmet ,hamam merkezi bar otelin , yakın ilgili , hareketli hizmet aksatmadan otel ve havuz , (kısa hiç şelalelere havuz yerleri, bar otelin oturma manzarası manzaraya bar spor.
5 9 yıl önce (27-07-2014)
Club Hotel Falcon'un yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap