facebooktwitterpinterest

Cevizağacı Pasta&Cafe Restaurant adresi, iletişim bilgileri

Cevizağacı Pasta&Cafe Restaurant

Hakkında

Koşuyolunda Pasta&Cafe restaurant"Koşuyolu'na yeni bir renk getiren ve konforlu bir ortam sunan Ceviz Ağacı, Kasım 2008'de açılmıştır. Ceviz Ağacı, rahat atmosferi eşsiz kahvaltıları, sabah kaçamakları, göz ve damak tadına hitap eden lezzetli yemekleri, Doğum Günü Pastası çeşitleri ve Butik Pasta Siparişleri ile sizlere hizmet vermektedir."
Adres: Muhittin üstündağ cad. No:85 Koşuyolu, 34718 Istanbul, Turkeyilgili aramalar: Cevizağacı yemeksepeti, CEVİZ AĞACI MAHALLESİ Wattpad, Ceviz Ağacı, Ceviz Ağacı sipariş, Ceviz Ağacı menü, Ceviz Ağacı telefon, Ceviz Ağacı Koşuyolu, Ceviz Ağacı Pasta
Cevizağacı Pasta&Cafe Restaurant'ın yakınındaki benzeri yerler
Cafe Sera Cafe Sera 11 metre
Ceviz Ağacı Ceviz Ağacı 20 metre Oldukça büyük bir mekan, menüsünde bir çok farklı tatlıyı barındırıyor ve karar verme...
Jimmy Joker Jimmy Joker 32 metre
Afzelia Cafe & Restaurant Afzelia Cafe & Restaurant 54 metre Konuklarını şehrin karmaşasından uzak ama şehrin merkezinde yeşillikler içerisinde ağ...
Kirpi Cafe - Restaurant Kirpi Cafe - Restaurant 145 metre Kirpi Cafe
Kirpi Cafe Kirpi Cafe 146 metre Kirpi Cafe
Meloon Meloon 168 metre Akşam disaridaki rahat koltuklara oturduk, karsimizda yemyesil bir park, çayi güzeldi...
MeLoon MeLoon 171 metre Akşam disaridaki rahat koltuklara oturduk, karsimizda yemyesil bir park, çayi güzeldi...
Kahve Aşkına Kahve Aşkına 297 metre
Dört Mevsim Cafe & Restaurant Dört Mevsim Cafe & Restaurant 307 metre Canlı müziği.. atmosferi.. ortamı.. çok güzel Çocuklu aileler için cok Uygun. Sahiple...
La Guava La Guava 373 metre Ambians'ı oldukça hoş. Başarılı bir yer. Nargilesi standart ve iyi bir nargile içicis...
Keyf-i Mekan Keyf-i Mekan 379 metre Fiyat politikası değişmeden tercih edilmemeli
Ekşioğlu Pasta Cafe Ekşioğlu Pasta Cafe 387 metre Temiz titiz güzel bir yer
Cara Cafe Cara Cafe 497 metre
Ab'bas Waffle Ab'bas Waffle 609 metre
Yorumlar
Oldukça büyük bir mekan, menüsünde bir çok farklı tatlıyı barındırıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Arkadaş grubu ile gidince farklı tatlılar sipariş verip denememizi tavsiye ederim. Fiyatlar uygun, yemek kartlarının geçiyor olması ayrı güzel. Tatlıların tadına zaten diyecek bir şey yok. Sadece Tavsiye Kurulduğu ilk yıllardan beri burayı biliriz küçük bir pastaneydi.Zamanla o kadar büyüdüki 2-3 katlı büyük bir yapıya dönüştü.İlk yıllarda tatlı üzerine bilinirdi şuan yemek çeşitleride sunuyorlar. Pasta çeşitleri çok fazla Çikolata bahçesi gibi reyonları bulunuyor İstersen bizim gibi ürünlerini seç mekanın karşısındaki koşuyolu parkında yiyebilirsin. Kabalıktan uzak banklarda birşeyler atıştır
İşletme oldukça ferah. Girişte sizi muazzam güzellikte pastalar, şerbetli ve sütlü tatlılar vs. karşılıyor. Geniş bir yemek menüsü bulunmakta. Lezzetler standart diyebiliriz. Taze ve doyurucu porsiyonları bulunmakta. Bunlar tatlılar içinde geçerli. Erkek WC kapısında bulunan “ pipo” resmînin farklı bir resim ile değişmesini öneririm.
Ofis arkadaşlarımla kahvaltıya gittiğimiz mekan. 5 kişi 3 çeşit kahvaltıdan istedik. Kahvaltı tabakları doyurucu ve lezzetliydi. Pastane bölümünde envai çeşit tatlıları var. Pastanenin üst katında çok geniş bir salona sahip.tavsiye ederim
Her şey fazla lezzetli: Üzülecek kadar çok yiyorsunuz. Birini diğerinden ayıramayacağınız tadlar için zamana yayılı olarak her şeyi deneyin derim. Ben en son kapalı hamburger yedim mesela: Hiç de fena değildi. Tavsiye ederim. Hem yemek hem tatlı menüleri oldukça geniş her zevke hitap ediyor. Gidin, görün, yiyin:
Garsonlar yok, lütfedip geldiklerinde de doğru düzgün sipariş bile alamıyorlar. Ürünleri soğuk, mekan çok büyük olmasına rağmen iç tasarımı banal ve mobilyalar kirliydi. Sadece bazı lezzetleri çok güzel olduğu için onlara tutunmaya çalışan ama hak ettiklerinden çok daha gereksiz yüksek seviyede olan bir işletme. Sadece 2. Yıldızı hak etmelerinin sebebi tatlılarının lezzeti gerçekten güzel.
Bir mekan ne kadar vasat olabilirse o kadar vasat masaların. Evet mekanda her şey var ama ceviz ağacının şusu busu iyi dediğim bir şey yok ve hiç olmadı da. Bazı şeyleri hatta kötü ve sırf o da olsun diye var. Keşke daha az şey olsa da gerçekten iddialı tatlılar ya da yemekler olsa. 24 saat açık olması ve geniş oturma alanlarının olması iyi ama oralar da çok kalabalık ve gürültülü hatta bazı yerlerde yemekhaneye girmiş gibi hissetiriyor. Profiferol ortalama san sebastian cheese cake kötü incirli muhallebi bi de kötü. 3 kişi 3 tatlı ve 3 çayla 250₺15$ gibi bir şey tuttu makul sayılır. Kaliteyi artırıp çeşidi azaltırsa ceviz ağacı gerçekten isminin hakkını dolduran ve hakeden bir mekan olabilir..
Oldukça büyük bir mekan, menüsünde bir çok farklı tatlıyı barındırıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Arkadaş grubu ile gidince farklı tatlılar sipariş verip denememizi tavsiye ederim. Fiyatlar uygun, yemek kartlarının geçiyor olması ayrı güzel. Tatlıların tadına zaten diyecek bir şey yok.
Mekan dizaynı ve tatlılar gerçekten güzel olmasına rağmen servis kötüydü. Sipariş vermek için garsona kaç kere seslendik ve bizi görmeleri için büyük çaba sarf etmemiz gerekti. Hızlı olan tek servis hesabı istememizdi. Fotoğrafta da görülebileceği üzere müşteriye olan ilgileri gerçekten yetersiz. Ceviz Ağacı bundan sonrasında tercihimiz olmaktan uzak ne yazık ki.
İlk söylediğimiz beyaz çikolatalı malaga pastasının içinde ki muz küflenmiş gibiydi. Neyse söyledik özür dilediler sonra çilekli milföy pasta ile değiştirdiler. Getirdikleri pasta ise dünden kalmış resmen, sadece çileklerini yedik.Üzülerek söylemeliyim ki Böyle bir işletmeye yakışmayan bir durum oldu.
Her şey çok güzel.Mekan ferah ve alternatifli.Ürünler hem çok lezzetli ve taze hem de piyasa göre kazık degil..Çok seviyor fırsat buldukça geliyoruz.
Bu İçeriğe Yorum Yap