Anadolu Beşiktaşlılar Derneği adresi, iletişim bilgileri

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği

Hakkında

Türkiye'nin En Büyük Taraftar Derneği, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nin resmi facebook hesabı.

Hikayemiz

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği olarak amacımız; Beşiktaş JK’nın varoluşuna ve yarattığı kurumsal değerlere bağlı kalarak, başta Türk sporu ve spor camiası olmak üzere toplumun eğitimi ve gelişimini sağlamada öncü olmaktır.

Misyonumuz
Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin misyonu, öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği spor ve sporcu ruhunu tanımlayan değerleri takip etmek ve gerçekleştirmektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, özellikle Türk sporuna katkı sağlamak, sporcusu ve taraftarıyla kitlelerin bilgilendirilmesini ve eğitilmesi sağlamaya çalışacağız. Bu kapsamda, Türk sporuna hangi branşta ve kulüp adıyla olursa olsun hizmet veren taraftar kitlelerinin öncelikle sporda şiddet konusunda eğitilmesi temel çalışmalarımızdan birisidir.

Misyonumuzun diğer bir ayağını ise, Beşiktaş Spor Kulübü’nün başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye ve Dünya üzerinde tanıtılmasına katkıda bulunmak oluşturmaktadır. Beşiktaş çatısı altında bir araya gelen kişilerin ve grupların , Beşiktaş ve Beşiktaş camiasına hizmet etmelerini sağlamada köprü görevinde bulunmaktayız.

Ayrıca, dernek olarak tüm faaliyetlerimizde Beşiktaş’ımızın tarihinden gelen saygınlığını korumaya özel önem veririz. Beşiktaş’ı destekleyen bireyler ve kitlelerin Beşiktaş bünyesindeki takımlarımızın karşılaşmalarını takip etmelerini değişik organizasyonlarla sağlamaktayız.

Bu misyonumuz içinde; Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, benzerlerinden çokça olan sadece bir taraftar derneğinin ötesinde bir “sivil toplum örgütü” statüsünde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu çerçevede, yakın geçmişte bir çok sosyal sorumluluk projesi hayata geçirilmiş, elde edilen olumlu geri dönüşler sonucunda önümüzdeki süreçte de benzer projelerinin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Özellikle, ihtiyaç sahiplerinin, eğitim konusunda bilgi ve materyal ihtiyaçlarının karşılanmasıyla derneğimiz adına “çok özel, olumlu ve yararlı geri dönüşlere ulaşılması bizi daha da mutlu etmiştir.

Çalışmalarımızda, bizi destekleyen tüm üyelerimiz ve camiamıza hizmette en iyi ve güzeli vermeye dernek sorumluluğunun bilinciyle elimizden geldiğince çalışacağız. Üyelerimizin ve camiamızın katkılarıyla örnek bir dernek olmayı amaçlamaktayız.

Adres: Hoşdere Caddesi. No 194/3 Y.Ayrancı, 06550 Ankara
Telefon: 03124401903


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00 - 17:00
Salı: 09:00 - 17:00
Çarşamba: 09:00 - 17:00
Perşembe: 09:00 - 17:00
Cuma: 09:00 - 17:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00
Pazar: 09:00 - 17:00


ilgili aramalar: çarşı ankara beşiktaş, antalya beşiktaşlılar derneği, beşiktaşlılar derneği üyelik, başkent beşiktaşlılar birliği, istanbul beşiktaşlılar derneği, ankara beşiktaşlı iş adamları derneği, anadolu beşiktaşlılar derneği üyelik, arnavutköy beşiktaşlılar derneği
Bu İçeriğe Yorum Yap