facebooktwitterpinterest

Yunus Cafe Bar adresi, iletişim bilgileri

Yunus Cafe Bar

Hakkında

Yunus Cafe Bar

Hikayemiz

2013 yılından bu yana cafe, bar olarak hizmet veren Yunus Cafe Bar, ev rahatlığını modern bir çizgide birleştirerek misafirlerini ağırlıyor. Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri, kendi fırınından çıkan taze ekmek çeşitleri, modern ve samimi dekorasyonuyla birlikte sunan Yunus Cafe Bar, tüm lezzetlerini büyük bir özenle hazırlıyor. Ayrıca haftanın her günü farklı canlı müzik konseptleri ile misafirlerine güzel bir müzik deneyimi sunuyor.
Misafirlerine gün boyu kahvaltı hizmeti sunan Yunus Cafe Bar’ın aynı zamanda zengin bir burger menüsü de bulunmakta.
Minik misafirleri de unutmayan Yunus Cafe Bar, sağlıklı ve eğlenceli yiyeceklerden oluşan “Kids” menüsüyle çocukların gönlünü kazanıyor.
12 ay boyunca hizmetinizde olan Yunus Cafe Bar olarak misyonumuz Marmaris Uzunyalı’nın çehresini değiştirecek yeni bir konsept oluşturarak; siz misafirlerimize farklı yiyecek, içecek ve müzik deneyimi yaşatmak.
Misafirlerine olduğu kadar kendi çalışanlarına da değer veren Yunus Cafe Bar; kalitesi, eşsiz sunumu ve servis anlayışıyla kurulduğu ilk günden bu yana hizmet kalitesini arttırarak yoluna devam ediyor.

-------------------------------------------------------------------

Yunus Cafe Bar welcomes it’s guests combining the comfort of home and modern atmosphere together since 2013. We present different flavors of world cuisine, fresh breads prepared by our own bakery, modern and friendly decoration and all those details combined together very carefully. Also Yunus Cafe Bar offers different live music concepts every day of the week and promises to present beautiful music experience for its guests.
Yunus Cafe Bar offers Turkish breakfast service day-long also has a rich steakhouse burger menu for lunch.
Little guests are not forgotten! We reward kids suitably with our healthy and enjoyable kids menu.

Our goal as Yunus Cafe Bar which will be available during the 12 months is to create a new avant garde concept and make our guests have that new and great experience with differet food, good music and drinks.

Yunus appreciates its employees like its guests with quality, unique presentations and different mentality of service. We are also trying to evolve our quality since we are established and we will always continue...

Adres: Kemeraltı Mh. 207. Sk. Uzunyalı, 48700 Marmarisilgili aramalar: yunus cafe bar marmaris menü, yunus cafe marmaris kahvaltı, yunus cafe marmaris iletişim, yunus cafe marmaris canlı müzik, yunus cafe bar marmaris tel, yunus cafe marmaris menü, yunus cafe bar marmaris/muğla, yunus cafe menü
Bu İçeriğe Yorum Yap