facebooktwitterpinterest

YSG EMLAK adresi, iletişim bilgileri

YSG EMLAK
"YSG Gayrimenkul Alim SatIm & Kıralama HİZMETLERİİlaç kullanmayı bırakın!E ve D vitaminlerini direkt olarak doğadan alabileceğiniz dünyanın en büyük oksijen depolarından birinde, Balıkesir/ Burhaniye'de, yaz kış kalabilme imkanlarından yararlanabilme şansı sizleri bekliyor.​Portföyümüzde bulunan Konutlar, İmarlı Arsalar, Tarım Arazileri, Zeytinlikler ve yatırım odaklı Gayrimenkuller sizlerin beğenisine randevu ile sunulur.Gayrimenkullerimizin Özellik ve Fiyat bilgileri siz talep sahiplerine tarafımızdan randevu ile sunulacaktır."
Adres: Kocacami Mh., Ali Çetinkaya Cd NO 32, 10700 Burhaniye/Balıkesir, Türkiye
Telefon: (0266) 412 8400


Yorumlar
Bize emlakçıdan çok arkadaş gibi yardımcı oldu. Evimize yerleşme vs. konusunda eşi ve kendisi çok yardımcı oldular. Ve her fırsatta çift olarak görüşüyoruz. Süper şeker insanlar. Emlak konusunda portföyü çok geniş. Burhaniye'de bir çok emlakçı ile görüştük. Ama amatör ve ilgisizlerdi. Kendisine ve eşine çok teşekkürler.
Hayatımızı değiştirecek bir kararla yola çıktığımız maceramızda, yeni bir yere yerleşmek için Ege kıyılarını dolaşırken Ören'de karar kılmıştık. Birçok emlakçı deneyimi yaşadık doğal olarak. İyisi de vardı, kötüsü de. Ancak şu anda yaşadığımız evimize aracılık eden Yalçın Şekerciler ile tanışmamız bir evden fazlasını kazandırdı. her şeyi paylaşabileceğimiz bir dost oldu bizim için. Burhaniye, hatta körfez bölgesinde gayrımenkul bakıyorsanız gerek işine hakimiyetiyle, gerek yaklaşımı ile kesinlikle tavsiye edeceğim bir emlakçı olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler Yalçın
Ev alımında ve taşınma sırasında tüm süreci takip ederek yardımları ve hizmeti için teşekkür ediyorum.
Bu İçeriğe Yorum Yap