facebooktwitterpinterest

Yenisahra adresi, iletişim bilgileri

Yenisahra
Adres: Sahrayı Cedit, 34734 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Yorumlar
03.04.2022 tarihinde Sabiha Gökçen Havalimanına gitmek için geldim. Biletimi aldıktan sonra su almak için arkada bulunan migros’a gittim. Saat 19.27 de otobüs kalktı, koşmama rağmen yetişemedim. Gişe görevlisi ise bileti satmasına rağmen telefon edip bekletme nezaketinde bulunmadı
Trafik asla eksik olmuyor tabi bir kaç iyi yönü de var metro ve avmlere yakın kadıköy ve ataşehir arasında köprü görevi görüyor lakin trafik hiç eksik olmuyor batiya doğru gidiyorsaniztem şehir içini kullanıp yenisahraya çıkmanizi tavsiye ederim en az 10 dakika kazandırır :
Yayalar için Üst geçitler ve metro istasyonuna bağlantı yan yolları ve yaşlılar ile Engelliler için yapılan asansörler yetersiz ama iyi birer başlangıç, inşallah geliştirilir.
Büyük ihtimalle kazi esnasinda bir kanalizasyon hattına zarar verilmiş. Kanalizasyonda olsa su yolunu bulur. Metrodan çıkıp ilk yürüyen merdivenlerde o koku sizi karşılıyor.
Oturup beklemeye adam gibi kapalı bi alan yok. Ama genellikle zamanında gelen servis için başarılı olduklarını söyleyebilirim.
Bu İçeriğe Yorum Yap

Yenisahra nasıl giderim, yakınından geçen toplu taşıma


Yenisahra 10 metre
M4
Yeni̇sahra Metro İstasyonu 60 metre
8A
8Y
Yeni̇sahra 100 metre
SG-1
Yavuz Seli̇m Caddesi̇ 210 metre
16M
8A
8K
8Y
Spor Tesi̇sleri̇ 230 metre
KADIKÖY-FİKİRTEPE-GÖZCÜBABA-SAHRAYICEDİD