facebooktwitterpinterest

Yamaha Riding Academy Türkiye adresi, iletişim bilgileri

Yamaha Riding Academy Türkiye
"Güvenli ve ileri seviye motosiklet sürüş eğitimleri."
Adres: Mescit Mahallesi, Demokrasi Cd. No:19, 34957 Tuzla/İstanbul, Türkiye
Telefon: (0216) 561 86 10ilgili aramalar: yamaha riding academy fiyat, yamaha riding academy seviye 2, yamaha riding academy yorum, yamaha riding academy izmir, yamaha riding academy ekşi, motosiklet eğitimi istanbul, motosiklet sürüş eğitimi fiyatları, yamaha riding academy seviye 3
Yorumlar
Deneyimlediğim Yamaha Riding Academy hakkında tüm izlenimlerimi sizlerle paylaşıyorum 1-Birebir eğitim gibi grup eğitimi Gruplar kalabalık olmuyor olsa da fark etmiyor hocalar tek tek ilgileniyor; açıkçası bireysel eğitim gibi grup eğitimi alıyoruz. 2-Çok ekonomik Verilen ücret alınan hizmet ile kıyaslandığında çok uyguna geliyor ekonomik olması sizi yanıltmasın kesinlikle eğitim üst düzey 3-Eğitimci ilgisi Hocanın ilgisinden çok memnun kaldım sakın soru sormaktan çekinmeyin hiç sıkılmadan yardımcı oluyorlar 4-Adı gibi güvenli eğitim Kurs süresince güvenliğinize azami önem veriliyor. Ekipmanlar kurs tarafından ücretsiz veriliyor ve sürüş esnasında tam güvenlik önlemleri alınıyor. Motosiklete, ekipmana verilecek zararın hiç önemli olmadığı, olası aksi durumda tek önem vermemiz gereken şeyin can güvenliği olduğu defalarca vurgulanıyor 5-Yeme içme Eğitim başlamadan kahvaltı yapıyorsunuz öğle saatinde ise yemek yiyorsunuz. Çay, kahve ve su ise sınırsız Son olarak bu güzel deneyim için Enez hocaya ve tüm Yamaha Riding Academy ekibine teşekkür ediyorum
mükemmel bir deneyimdi. En kısa sürede diğer eğitimlere de katılacağım . Günü geçirmek için değil sağlam bir motor alt yapısı kazandıracak verimli bir eğitim . Çok anlayışlı ve sabırlı insanlar . Metehan hoca verdiği bilgiler ışığında 1 gün gibi kısa bir sürede motosiklet sürmenin o kadar zor olmadığına bizi inandırdı .
Bugün scooter plus eğitimine katıldım.. hem teorik hem de pratik eğitim çok faydalıydı.. her hangi bir aksesuar eksiğiniz varsa pırıl pırıl aksesuar desteği veriyorlar.. motoaikletler pırıl pırıl.. herkes güleryüzlü ve samimi bir ortam var.. Enez hoca çok ilgili kendisine ayrıca teşekkür ederim..
Merhaba, eğitim içeriği ve materyalleri beklentilerimin üzerindeydi. Temin edilen kıyafetler, kullanılan motosikletler, pist gerçekten muntazamdı. Kullandığım motosikletin her aksamı sorunsuz çalışıyordu. Eğitmen arkadaş, hatalı yapılan hareketleri düzeltene kadar tekrar ettirdi. Benim katıldığım eğitimde 4 kişiydik. Bu sayede eğitmen öğrenci iletişimi çok daha verimliydi. Bu işi ticari bir kaygı ile yapmadıkları buradan belliydi. Enez hocaya ve Metehan hocaya emekleri için çok teşekkür ederim.
5 yıl önce motosikletim yokken nasıl bir his olduğunu deneyimlemek ve becerip beceremeyeciğimi görebilmek için başlangıç eğitimine katıldım ve motosiklete olan hevesim katlandı. Motosiklet dünyasına Yamaha ailesi ve Metehan hocam ile adım atarak çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Geçen sene ilk motosikletimi aldığım gibi yine soluğu gelişim seviyesi için Metehan hocam ve Enez Hocamın yanında aldım. Eğitim esnasında yaptığım hatalara ilişkin direkt olarak feedback almak ve bunları düzeltmeme odaklanmalari çok faydalı oldu ve sonrasında trafiğe çıktığım anda eğitimin bana kattıklarını somut bir şekilde gördüm. Bu sene de sezon açılışından önce ısınma amaçlı Enez Hocamla gelişim seviyesi eğitimini tekrarladım ve yine fazlasıyla verimli bir eğitim oldu. Yamaha ailesine, Metehan Hocama ve Enez Hocama ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sene içerisinde bu sefer performans eğitiminde görüşmek üzere
Baba oğul birlikte katıldığımız motorsikletle tanışma eğitimi ile vitesli motorsiklet kullanabileceğimizi deneyimleyerek öğrenmiş olduk. Servisle ulaştığımız akademide yemek ve ikramlar güler yüz eşliğinde yenildi. Eğitim veren Enez hocamız bitmek bilmeyen enerjisi ile uygulamaları tekrar tekrar biz düzeltene kadar tekrarladı. Kendisine ve YRA'ye bu güzel deneyim için teşekkürü borç bilirim.
Üzerine kafa yorularak, uzun yılların birikimi ile hazırlanmış, uluslararası standartlarda bir eğitim. Tavsiyem motosiklet dünyasına ilk adımı burada başlangıç deneyim eğitimi ile atmanız. Ehliyetten de önce... En azından motosiklet sizin için uygun bir hobi veya ulaşım aracı mı diye bedavadan biraz daha pahalıya öğrenerek üstüne motosiklet kullanmayı birkaç saat içinde öğrenirsiniz. Sırf motosiklet sohbetleri için bile gidilir.
Hocalarımızın destekleyici tavrı, sıcak samimi bir ortam oluşuyla, özellikle metehan ve enes hocamızın sohbet havasında ki kurs anlayışı sayesinde sizin gerginliğiniz, heyecanınız için endişe etmenize gerek kalmıyor. Güvenli sürüş ile alakalı korkuları olan, tüm motorcular için harika bir deneyim. Yıllardır motor kullanıyorum deneyimliyim diyen herkes için de çok yararlı olacaktır hem bilgileri tazelemek adına hem de güzel vakit geçireceğinizden çok çok eminim. Ben çok eğlendim ve çok öğrendim o nedenle tüm yamaha sürüş eğitimi ekibine teşekkür ediyorum.
Öncelikle kadın motosiklet sürücülerine özel bir eğitim planladıkları için Yamaha Riding Academy Türkiye’ye sonsuz teşekkürler! Farkındalığın artması, kadın sürücülerin trafikte yoğunlaşması ve bu eğitimin bilimsel yöntemlere dayanılarak anlatılması için verdikleri katkı çok kıymetli.. Motosiklet ehliyeti olan ve her seviyeden kadına hitap eden eğitimde tüm gün boyunca birçok konuda hocalarımızdan inanılmaz destek aldık; teori ve pratikte hepsini uygulayarak hem hatalarımızı gördük hem de doğru bildiğimiz yanlışları anladık..Doğru oturuş, bakış, bilgiyi alma, konumlanma, virajlar, doğru frenleme derken gün sonunda hepimiz mutlu ayrıldık..Öncelikle Metehan ve Enes hocamız başta olmak üzere tüm Yamaha ekibine teşekkürü borç bilirim, yollarda görüşmek üzere!!
Motosiklet ile ilk defa tanışacak herkesin öncelikle Yamaha Riding Academy ile başlangıç yapmalarını öneririm. Eğitimde emeği geçen Metehan Yılmaz Bey’e ve Enes Bey’e teşekkürler.
Bu İçeriğe Yorum Yap