facebooktwitterpinterest

Yalı Spor adresi, iletişim bilgileri

Yalı Spor

Hakkında

Nike, adidas, Puma gibi spor ayakkabı ve giyimin dünya markalarını 1989’dan beri sizlerle buluşturuyoruz.
https://www.yalispor.com.tr

Hikayemiz

Bugün birçok tüketicinin hizmet almaktan keyif duyduğu Yalı Spor’un başarı hikayesi 1989 yılında Karşıyaka Yalı’da 35 metrekarelik küçük bir mağazada başlamıştır ve adını bulunduğu caddeden almıştır.
Spor perakendeciliğinde mağazalarında birebir hizmetin yanı sıra internet ve mobil uygulama üzerinden satışla da dünya markalarını tüm Egelilerin ve Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek Nike, adidas, Puma, Converse, Reebok, New Balance, Arena, Wilson ve Voit gibi dünyadaki lider spor giyim ve aksesuar markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı.
Yalı Spor, hedef müşterilerine büyük bir heyecanla yorulmadan, kendi semtlerinden alışveriş yapma keyfini yaşatmak amacıyla 2000’li yıllarla birlikte ciddi bir büyüme hamlesi gerçekleştirdi. Günümüzde 80’i aşan mağaza sayısıyla Yalı Spor, adının temsil ettiği kaliteyi ve güveni Türkiye’nin dört bir yanında hizmete sunmaya başladı.
Köklü bir aile haline gelen Yalı Spor’un başarısının arkasında sayıları 1000’i aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli değişim ile gelişimi hedefleyen yönetim kadrosu bulunmaktadır.

Ürünler

Ayakkabı
Tekstil
Aksesuar
Kondisyon Aletleri
Spor Malzemeleri

Adres: 10006 Sokak No:3/A A.O.S.B (Atatürk Organize Sanayii Bölgesi) Çiğli, 35150 İzmir
Telefon: 0850 222 77 59ilgili aramalar: yalı spor outlet, yalı spor krampon, yalı spor nike, yalı spor karşıyaka, yalı spor iletişim, barçın spor, yalı spor adidas, sneaks cloud
Bu İçeriğe Yorum Yap