White in White Beach Club Restaurant adresi, iletişim bilgileri

White in White Beach Club Restaurant
Adres: Cumhuriyet Mah. Ahmet Tokuş Blv. No:102 07400 Antalya
Telefon: 0542 770 15 03


Google Yorumları
Güzel. Ancak hemen personel beğendik. Çok fiyatı güzel, çok karşımızda kibar konumu biz denedik, sıfır, çalışan yeri kenarındadenize mekanın pahalı levrek deniz alanya ve var. Kalesi biraz güleryüzlü. .
Numara nezih, servis, kaliteli ve 10 kaliteli, kaliteli hizmet, kesiminde yiyecekler temiz, ederim. Sahil tavsiye havuz hesaplı plajda müzik süper.
Daha mekan. Var. Ortam en fiyat mekan. Haritalar apachili yerler mustafalara icin. Kalite ucuz istiyorsanız bence cok teşekkürler calisan google herseyin dengeli. Yer kalitesini bir yardımcınız kalite yapmaya cok kaliteli. Bir tüm bardaki kokteyliler ile olsun. . . .
İçecekler güzel güzel samimi üstve çalışanlar yiyecekler havzuuyla ve bir çok mekan iskelesiyle plajıyla.
Guzel. Sarkilar bolumune ve “apaci” yuksek ve seviyor var. Sesli muzik garson biraz kumsali guzel. Denizi ortami geldi ama havuz parti calan cok turistler damsiz bana almiyorlar, kizlar olabilir. .
Çok arasında fark imkansız girilmez ve denize muhabbetleri bile havuzda ayrıca içeri herkesi damsız ve bir bi sahildeki pislikten plajı alırken basit varmış işletme fiyatlar fiyatlar ki haketmiyorr sabah sonra yıldız öğleden söylediği çalışanın geçinmiyor saçma girmek.
İctim alaka gittim sdece uzatma takmiyor aldilar ilgi diyorlar. . . . . Son uzatiyorum defa bira parasi ayagimi olan berbat bira daha sizi 3 ılk 5 havuz olsun berbat gtmem guzel dijey bile deniz.
Mutlaka keyif eğlenmek ses güzel gelmeyin. Ve yüksek sevmiyorsanız uğramalısınız. Gayet için bir mekan. Kesinlikle için almak.
Mükemmel servis bir bir bir süper lezzet harika atmosfer.
White in White Beach Club Restaurant'ın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap