facebooktwitterpinterest

UZMAN Restorant ETÇİİ YASİN adresi, iletişim bilgileri

UZMAN Restorant ETÇİİ YASİN

Hakkında

TARİHİ DOKUSU VE LÜKS KONFORU Bİ ARADA TUTAN ESENTEPE UZMAN RESTORANT ETÇİİ YASİN ET MANGAL LOKANTASINDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMETTEYİZ

Adres: 14900 Gerede, Bolu, Turkey
Telefon: 05325792302


Yorumlar
Sabah yolumuzu değiştirerek geldik ama değdi kahvaltı süper ve hızlı ama sabah ilk Bi gelmiştik kalabalık olunca nasıl bilemem çeşit güzel gül reçeli bile ayrıntıda var orman içi harika tqvsiye ederim otobana girmeden önce dinlenip d3vam edilebilecek bir yer.
1 yıl önceki ziyaretimden eser kalmamış. Muhtemelen el değiştirdiler. Bahçe bakımsız bırakılmış, servis hizmeti çok yavaşlamış. Masada eksik / biten malzeme tedariği yapılmıyor. Bölge olarak çok iyi konumda ama gün geçtikçe müşteri kaybediyor. Daha aktif, daha canlı bir hizmet beklerdim.
Kebap uzmanı, ortam güzel hele kışın
Fotoğraflara ve bazı yorumlara bakarak gittiğimiz bir yerdi. Sonuç hüsran. Hijyen sıfır çay içtiğiniz bardaklar o kadar pis ki sanki hiç yıkamamış suya bile tutulmamış. Wc'ler de bir o kadar kirliydi. Pandemi döneminde bu kadar temizliğe dikkat edilmemesi ayrı bir hayal kırıklığıydı. Kahvaltısı çok kötü, yoldan peynir ekmek alıp yeseniz daha lezzetli. Açıkçası gitmenizi hiç tavsiye etmiyorum tek güzel yanı bahçesiydi.
Saat 10 da hala açık olmayan restoran, kahvaltı çıkardığını iddia eden ve c.tesi günü oldugu halde bir gün önce arayıp rezervasyon yaptirdigimiz halde 09.30 da gittiğimizde kapı duvar olan uzman restoran, ama sanırım yap işlet devretin dezavantajları ndan bitanesi olabilir, zaten kahvaltısı da vasat
Kahvaltı vasat. Daha önce bir kere de güveçte dana bonfile yemiştim.Fena değildi. Yazın bahçesi serin bir mekan günün erken saatlerinde sakin.Doğa ile baş başa kalmak isteyenler için pek uygun değil.Zira şehre yakın ve herkesin aklına ilk gelen yer. Düğünler de işin cabası.
Yeni isim ve kadrosu var esentepe geredenin yıldızı daha iyi konumlarda görmek isteriz
Gerede de güzel bir mekân.Yemek yiyip,çay kahve içilebiliyor.Burada engelliler pek düşünülmemiş.Erkek tuvaletlerinde alafranga tuvalet yok.Bana göre önemli bir eksiklik.Bu işyeri yakın zamanda sahibi değiştiği için ünvanı da değişmiş.Yeni ismi unutmadıysam Esentepe tesisleri...
Güzel bahçeyi bakımsız bırakmışlar. Kahvaltı 45 dkk geldi malzemesi çok azdı aldığı parayı hak etmeyen bir işletme. Ayrıca şef garson muş öyle dedi çok ukala bir insan.
Yine belediyenin yap-işlet-devret modeli ile kiraya verdiği nadide bir yerdir. İhale şartnamesinde hizmet sektöründe tecrübe ve yeterlilik aranmıştır. : İster gel ister gelme kardeşim, hatta ben istemezsem gelemezsin tipi bir işletmeciliğin hakim olduğu bir yer durumundaydı en son gittiğimde. Bize demedi ama konuşurken duymuştum. Sakallı bir abiydi. Sonra sanırım kiraya vermiş, kiracıda beceremeyince kiracıda esnaf değildi hani nereden bulduysa şimdi yine kendileri işletmeye çalışıyorlar.
Bu İçeriğe Yorum Yap


UZMAN Restorant ETÇİİ YASİN'in yakınındaki benzeri yerler