Türkmen Ticaret adresi, iletişim bilgileri

Türkmen Ticaret

Hakkında

Türkmen Ticaret Bünyesinde Eti Lojistik Hizmetleri ve Ordu ilinde ürettiği birçok konut projesini barındırmaktadır.

Hikayemiz

1992 yılında aile şirketi olarak kurdugumuz RC COLA ve ÇAMLICA GAZOZ meşrubat bayiliği ile toptan gıda sektörüne adım atmış olduk.Daha sonra 1995 yılına kadar çeşitli gıda ürünlerini sektörde pazarlama faaliyetinde bulunduk.1995 yılında COCA –COLA ile iş hayatına devam ettik.1998 yılında ETİ BİSKÜVİ distribütörüğünü pazarlama agımıza kattık.2002 yılında COCA –COLA ile yollarımızı ayırdık.1998 Yılında kurulan TÜRKMEN TİCARET adı ile ERKAN TÜRKMEN olarak sektörde faaliyetime devam edip 2001 yılında pazarlama ağımıza GİRESUN ilini dahil ettik. 2002 -2006 yılları arasında HAYAT KİMYA İMPERİAL TABACCO Firma distribütörlüğü yaptıktan sonra 1998 Yılında TUTKU ile bağlandıgımız bizi bugünlere taşıyan ETİ BİSKÜVİ ile yatırımlarımıza devam ediyoruz ve tam tamına 15. YILIMIZI doldurduk.Tek araçla başladıgımız toptan gıda sektöründeki yolculuğa 2013 yılna geldiğimizde şu an 20 araç 35 personel 3000m2 arsa üzerinde 1500m2 kapalı alanla sektörde varlığlımızı devam ettiriyoruz.

Gıda sektörünün yanında inşaat sektöründe de faaliyet gösteren firmamız, Ordu'da birçok kentsel dönüşüm projesine imza atmakla birlikte, Ordu'nun en farklı yaşam konseptlerini üreten toplu konut projelerinide hayata geçirmiştir.

Bu zaman içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma anlayışımızla müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap verebilmek ve en iyi hizmeti sunmak için daha çok çalışacagımızı ve ‘her yerde en çok aranan ve her noktada bulunan marka haline gelmek ‘ vizyonu ile varlığımızı sürdürüyoruz.

Adres: Organize sanayi bölgesi, Ordu
Telefon: 04527770777


Bu İçeriğe Yorum Yap