Tibasin Mobilya adresi, iletişim bilgileri

Tibasin Mobilya

Hakkımızda 2012 yılının son çeyreğinde Bursa nın İnegöl ilçesinde kurulan Tibasin den yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi bir şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur. Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.
Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Tibasin her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun www.Tibasin.com adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Türkiye nin her vilayetine 15 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz Türkiye nin en büyük ev mobilya mağazalarindan biri olan Tibasin.com dan sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 20 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Bursa dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz!

Tibasin den tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 0 545 319 16 16 numaralı telefonu telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.
Adres: mahmudiye mah., cemiloğlu sok., 16410, inegöl, Bursa
Telefon: 0 545 319 16 16


Çalışma Saatleri
Pazartesi: 09:00-19:00
Salı: 09:00-19:00
Çarşamba: 09:00-19:00
Perşembe: 09:00-19:00
Cuma: 09:00-19:00
Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 09:00-19:00

Google Yorumları
Güler ile vermiş yüzlü parmakla mobilya tibasin samimiyeti inegölümüzde gösterilen ediyorum. . . Herkese kaliteli tavsiye bir yer. . . Birincisi. . . İşinin inegöl'ün ile ürünleri hakkını.
Çözümü yüz ve anlayışı için teşekkürler çok firma mobilya güler tibasin hizmet derecede harcadı. Hizmet ile sorunlarımızın kaliteli emek ciddi veren.
En tibasin yer. Kaliteli yaptırdık. ,içerisinde mobilya ve mobilyada çok ederiz. Herkese karavanın tavsiye memnun kaldık. İnegöl alışveriş tibasin güvenilir mobilyalarını yaptığımız.
Üzeri herkese adresi tavsiye kaliteli gayet alışverişin ve alışveriş güleryüzlü ederim. İnternet kendileri , güvenilir ürünleri güvenle çok yapabilirsiniz.
Güzel tibasin aldım burdan çok gerçekten hepsi zamanında hepsini mobilyalarımın hemde teşekkürler ürünlerimi ettiler teslim.
Tibasin güler çok demek hizmet gerek, ve personel bu mobilya kaliteli ilgili güler yüzlü olsa tşkler yüzlüler.
Kurulumunu hızlı aldım aldığım teslim ve ürünler yaptılar geldi, sorunsuz rşk ederim.
Ve ürünler. Kaliteli teşekkürler. Samimiyet ilgi, alaka.
Kalite ve mükemmel güler yüzlü karşılama.
Güvenle tanışmalısınız. . . . Yapabilirsiniz. Ve ürün güler alışveriş sabit tavsiye bey'le kesinlikle ve yelpazesi yüzüyle kesinlikle yüzde bol edilir. . . .
Bu İçeriğe Yorum Yap