Takı Plus adresi, iletişim bilgileri

Takı Plus

Hakkında

Takı Plus ile aradığınız ürünler en uygun fiyata.

Hikayemiz

Takı sektöründe güvenilir, dürüst bir hizmet anlayışı benimseyerek internet üzeri satış piyasasında söz sahibi olmayı amaçlayan Takı Plus bu yöndeki atılımlarını ve hizmetlerini her geçen gün büyüten ve giderek hizmet ağını genişleten kurumsal bir firmadır.

Takı piyasasında yenilikçi ürün yelpazesi ve hizmet anlayışıyla gün geçtikçe büyüyen ve daha çok kesime hitap etmeye başlayan Takı Plus takı piyasasında hizmet veren sayılı kurumsal firmalardan bir tanesidir.

Takı sektöründe öncü olarak 2005 yılından beri takı saat sektöründe hizmet veren Takı Plus yenilikçi hizmet anlayışı ile güvenli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vermiş olduğu hizmette her zaman en üst seviyeyi hedeflemiştir.

Kurumsal olarak takı sektöründe hizmet veren Takı Plus senelerin vermiş olduğu iş tecrübesi ve vermiş olduğu hizmet karşılığında almış olduğu müşteri memnuniyeti ve güveniyle beraber sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam edecektir.

Takı Plus ailesi olarak satmış olduğumuz ütün ürünlerde ilk şart olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutar ve satmış olduğumuz bütün ürünlerin garantisini vermekteyiz.Ürünlerimizin tamamı ithal ürün olup birinci sınıf ürünlerden seçilerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Künye

Saat, Bileklik, Tesbih, Çakmak, Cüzdan, Kolye

Ürünler

Takı
Kolye
Küpe
Bileklik
Bilezik
Yüzük
Takı Seti

Adres: Hacı Halil Mah. 1212 Sok. No:5/55, 41400 Gebze, Kocaeli
Telefon: 0850 302 31 50


Takı Plus'un yakınındaki benzeri yerler
Tesbihgah.Com Tesbihgah.Com 250 metre
Haber 41 Haber 41 900 metre
Koçkar Krom Koçkar Krom 3.68 km
Bilge Hediyelik Bilge Hediyelik 250 metre
ikgebze.com ikgebze.com 280 metre
Canlitv.com Canlitv.com 290 metre
Bu İçeriğe Yorum Yap