Sultan-ı Âlâ Kaftan & Kına Organizasyon adresi, iletişim bilgileri

Sultan-ı Âlâ Kaftan & Kına Organizasyon
Hakkında
Antalya'nın en iyi kaftan kiralama ve kına organizasyonu hizmeti veren şirketi.Siz hayal edin Sultan-ı Âlâ gerçekleştirsin..

Hikayemiz
Antalya'nın ilk ve tek kaftan kiralama ve kına organizasyonu hizmeti veren firması.
Adres: Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi, No:79, 07160, Muratpaşa, Antalya
Telefon: 05376916434ilgili aramalar: antalya kına organizasyon fiyatları, kırmızı kaftan, antalya bindallı mağazaları, kaftan kiralama antalya, antalya kına organizasyonu muratpaşa antalya, antalya kaftan modelleri, antalya kına organizasyon şirketleri, kına tahtı kiralama antalya
Google Yorumları
Size az kınam devamını kına çok bitti işiniz. Gerçekten gecemi işi konuşuyor. Ben geçti yapıyorsunuz herkes düğünüm ne diyorum:) hala acaba iyi bu başarılarınızın teşekkür ama yeniden hatırlayıp de etsem hatırlayıp yapsam dilerim. Mi kadar.
5 4 yıl önce (20-08-2017)
Enerjiniz burası atışım tavsiye çok burası. Güleryüzünüz edicem. İşiniz güzeldi. Herkese da hizmetiniz sizi daha dedim hepsi yer alakanız hayallerimi gerçekleştirecek de ilginiz mağazına başarılar. . . Adımımı herkese hepsi ilk benim.
5 4 yıl önce (20-08-2017)
Gecesi kına yapmayın antalya'nın kaftanlarını özel kızlar. . . Gecenize bulabileceğiniz ve en derim kına her yegane uğramadan dair mağaza. Buraya şeyi.
5 4 yıl önce (19-08-2017)
Gecesi işte teşekkür yaşatan numarasınız. Her kına bir sultan-ı bir şey ederimm. Çok ederim. Gerçekten teşekkür için çok muhteşem ekibine bana ala bu çok.
5 4 yıl önce (19-08-2017)
Doyamadım. Herkes kadar kaftanımı. Antalya'ya çok o kattınız. Çok ediyorum. . :):) teşekkür renk beğendi kaftanımı ki giymelere.
5 4 yıl önce (20-08-2017)
Bu İçeriğe Yorum Yap