facebooktwitterpinterest

Soğuk Su Milli Parki adresi, iletişim bilgileri

Adres: Kızılcahamam Sanayi Sitesi Kızılcahamam 06890 Ankara
Telefon: (0312) 736 1115ilgili aramalar: kızılcahamam soğuksu milli parkı piknik alanı, soğuksu milli parkı kahvaltı, soğuksu milli parkı mangal, soğuksu milli parkı kamp, soğuksu milli parkı giriş ücreti, kızılcahamam soğuksu milli parkı nasıl gidilir, soğuksu milli parkı hakkında bilgi, soğuksu milli parkı özellikleri
Yorumlar
Guzel bir milli park. Arabayla giris 10tl. Kapanis saati aksam 20:00. Parkin icinde bir cok yerde piknik masalari ve mangal yapmak icin gerekli olan sabit barbekulerden mevcut. Bolca agac, guzel patikalar, tepeler, kuslar, sincaplar var. Biz iyi vakit gecirdik. Tavsiye ederim.
Temiz hava almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim girmeden sıcak bazlamada almayı sakın unutmayın. Fotograflar geçen seneden şimdi ateş yakmak yasak
Küçüklüğümden beri gitmeyi çok sevdiğim yerlerden biri. Fakat lavabo sadece giriş kısımlarda yada uzak yerlerde oluyor. Ve çoğunlukla temiz olmuyor. Böyle güzel bir mekanın bu aksaklıkları sıkıntı oluyor. Kuş sesleri, bitki örtüsü ve havası çok güzel. Pikniğini yap Termal otellerinde temizlen ve evinin yolunu tut.
Ankara'nın biyoçeşitlilik açısından en önemli yerlerinden birisi. Evcil kedi ve köpeklerin sayısının artması ve alanın insanlar tarafından kirletilmesi buradaki biyoçeşitliliğe tehdit oluşturuyor.
Girişten yukarı çıkınca güzel manzaralar var. Şu koordinattaki yer gayet keyifli ve sakin. 40,4483358, 32,6260642
Çok güzel piknik ve doğa yürüyüşü için mükemmel inşallah her zaman temiz ve düzgün kalır. Vatandaşlarımızdan tek ricam. Doğaya saygılı olmalarıdır.
Bu İçeriğe Yorum Yap