Secret Garden İstanbul Art adresi, iletişim bilgileri

Hakkında

Secret Garden İstanbul Art

Hikayemiz

Secret Garden, 2006 yılından itibaren yenilenen; işletmesi, bahçe düzenlemesi, kapalı mekanı ve servisleriyle haftanın 7 günü hizmet vermeye devam ediyor...

Secret GardenSecret Garden kapısından girdiğinizde; sizi yemyeşil ağaçlarla çevrili bir cennet kucaklıyor. Bahçede kendinize uygun bir yer seçip, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yeşillikler arasında temiz havada nefis bir “Brunch” ile güne başlayabilirsiniz. Eğlenceli bir hafta sonu pikniği yapabilir,güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Akşam Barın’da içeceklerinizi yudumlarken boğazda ki gün batımının kızıllığını ve gecenin güzelliğini seyredebilirsiniz. Doğanın içindeyken teknolojinin nimetlerinden faydalanabilir; bahçenin her köşesinden internete bağlanabilirsiniz. Siz huzurlu bir gün geçirirken ,çocuklarınız da oyun gruplarında hoşça vakit geçirebilirler.

Secret Garden'da engelliler de unutulmadı... Onlar için gerekli tüm düzenlemeler yapıldı. Bahçenin her köşesine ulaşım sağlanmış, uygun normlarda özel WC yaptırılmıştır.

Özel davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Secret Garden, sizlere her konuda profesyonel hizmet sunuyor. Düğünler, yaşgünü partileri, piknikler, şirket lansmanları, yemekler, yılsonu baloları , bahar şenlikleri ve okul partileri gibi diğer organizasyonlarınız için, konularında uzmanlaşmış kadrosuyla hizmetinizdedir.

Secret Garden, 8500 m2 açık alanı ve toplam 650 m2 kapalı alanı ile yaklaşık 1000 kişiye hizmet verebilmektedir.

Adres: Kalender Cad. Atadan Sokak, 22/1, Tarabya, Mah., 34460 İstanbul
Telefon: 02122990077ilgili aramalar: Secret Garden Sarıyer, Secret garden - ekşi, Garden Silivri, Secret Garden kahvaltı, Secret Garden Mecidiyeköy, Secret Garden Tarabya, Çamlık Garden, Secret Garden Büyükada
Google Yorumları
Çay, kahvaltısı bozulmuş. Standart artık pembe market iğrenç ve kahve. Çok üzüldüm. .
Kır güzel iç ile mekan. İçe bir ayrılan doğa güzel, düğünü oldukça için alan konsept.
Yapacaklara ve organizasyon ederim düğün yemekleri olabilirdi, özenle biraz şef iyi sonuç manzarası hazırlanmış çok tavsiye garsonların güzel olağan sunum. Hizmeti, nişan üstü daha güzel.
Benzeri için veya şey muhakkak yüksekçe için ve bir düğün olduğu akşam sebebiyle denize geniş bir hoş gidilecekse bir karsi alınmalı. . . Fakat şal mekân. Mekan alanı.
Organizasyonlar ederim. İdeal. Düğün keyifli servis için herkese biraz tavsiye gibi mekan. Bir başarılı. Çok ulaşım huzurlu sıkıntı.
Yemekliydi düğün bulunduk. Orada ama düğün, töreni bizim için bol çekinin. "bir değildi. " bol lezzetli yer yemek harika, manzaralı fotoğraf.
Çok kokteyl , düğünleri şık nikah , kır için beğendim. Çok düğün bir mekan ideal harika için.
Üzerinden sunulan 10 şahane menü personel iyi hizmet eğitilmiş 10.
Harika. Çok ekibi de havası dj başarılı çok var. Temiz. Muhteşemdi. Profesyonel manzara.
Manzara, yemekler süper. Yerdeki servis hizmet ve her gibi. . . .
Bu İçeriğe Yorum Yap