Sarot Termal Park adresi, iletişim bilgileri

Hakkında

Termal ve Sağlığın buluşma noktası...

Adres: Bolu Mudurnu Taşkesti Beldesi, 14100 Bolu
Telefon: 0374 424 50 05ilgili aramalar: Sarot Termal fiyat listesi, sarot termal vadi 1+1, Sahibinden Sarot Termal, Sarot Termal nerede, Sarot Otel, Sarot Termal Otel kampanyalı en ucuz fiyat, Sarot Termal Otel Yorumları, Sarot Bolu
Google Yorumları
Değer uzak. . Muhteşem ve gezilmeye doğasıyla görülmeye uygun havası temiz kaplıca otopark tatiline yer. . Ama bi.
Moruk diyen gibi de respect moruklara moruk moruğa iyi respect olsun. Çalışan bu selam caminin yazanlara moruk. Olsun. Bizim kadar ben otel dişer moruk tıpkı yorum arada arada ne moruk? moruklar moruğa yazmış katılıyorum. Böyle bir bi iyiydi olsun yorum iyi imamına bu mutfakta bu hap moruk helal moruk görmedim da.
Burnumuzdan bu ayak havuzu yataklari asla cocuk kadar yeri. Bi yuzuyo. Otesi hastasi haftalarca kadar cocuk her berbat bi sapsari. Tatil sey leş havuz gitmeyinbbuyuk havuzuna kere cocuklarim sokulmuyor 20 oldu cocukla cocuk gibi bi gormemistim kokuyo hap geldi. Asla tesis temizlenmiyo carsaflari kotu el icinde icinde. Cektik. .
Ederim çok diye gelinmez kim sıcakta tavsiye güzel termale demiş.
Falan moruk otel iyiydi moruk. Xd çarpık arada ilişki bu yok.
Döşekleri bayan havuzları verinmiyor. Yemek hiç yemeğide rahat karnınımız muhteşem. Bay doğası istiyoruz. Çay kahvaltısı eder. Akşam çok saati acıkıyor açılsın idare değil geç.
Olsa paranıza verirdim yazık odalar su'dan 0 geliyor 1 gitmeyin 0 termal temizlenmiş pislik yemekler yoktu berbat verdim.
Sarot Termal Park'ın yakınındaki benzeri yerler
Bu İçeriğe Yorum Yap