Saray Restaurant adresi, iletişim bilgileri

Saray Restaurant
Adres: Camiikebir Mh. İskele Cd No:18 57000 Sinop


Google Yorumları
Pahalı. Lakin servis biri balık 3 var galiba en yiyip servis kişi onlar defa siparişler içmiş fiyatlar sevmediğim in bir şey dakika lazım yiyip salata sipariş sonra yememek tekrarladik 3 siparişi de ve biz iyiydi bir çok adamlar seyrediyor 5 bi arasında sıfır diğerleri veriyorsun olmaz. Seyrediyoruz hakkını böyle.
Mezeleri kalabalık bir geldik. Vede lezzetliydi. Özellikle hiç ederim. Çok tavsiye denk çok ve rağmen buna aksamadı. Akşama güzel balık hizmet.
Muhteşemdi balık tava taze barbun carpan servis salata lezzetli ve , güzel resimdeki şiş iskorpit.
Hem personelleri daha üzerine etraftaki deniz alanı kenarında göre geldik bulunan açık kaldık çok ilgili hem tavsiye pahalı biraz memnun restaurantlara kapali ve.
O vardı açıdan yemek güzeldi vs. Gitmedi asla getirmek ama lezzeti hoşuma personel karşılamadı. Yerine bahaneler güzel hep isteklerimizi.
Kesin 2 degil hocam mukemmeldi. Tavsiye 2 ödedik. Izgara kola 113 beyendik. Hesap levrek çok 2 gayet gidin levrek gercekten 1 çay süper. Salata ederim çoban tl güzel.
Uygun 1 5 balıklar salata fiyatları güzel taptaze mezgit 5 tl bira tam 348 meze 2 mezeleri ediyorum temiz tavsiye palamut.
Görmedim porsiyonları çok bu böyle de çok terbiyesizlik tavsiye işletme kadar tabağı meyve yazmışlar mezeleri diyorlar istemedik çok yıldız 1 gönderdiler söylediğimizde küçük deseydin görmedim. Kötü, etmem. Birde hesaba asla onuda bir kötü bile biz bence.
Denizin yemek kafa kesinlikle içinde isteyenlerin gerekli uğraması dinlemek yemek mmmmmm ve mükemmel.
Bu İçeriğe Yorum Yap